Ewan McGregor i Hayden Christensen chcieliby zrobić 2. sezon serialu "Obi-Wan Kenobi"

22.06.2022 14:37
Ewan McGregor i Hayden Christensen chcieliby zrobić 2. sezon serialu "Obi-Wan Kenobi" Fot. materiały prasowe/Disney+

Na Disney+ możemy już obejrzeć cały miniserial "Obi-Wan Kenobi", który zapowiadany był jako pojedynczy strzał od Lucasfilm. Aktorzy grający główne role stwierdzili jednak, że bardzo chętnie powróciliby w kolejnych odcinkach.

Ewan McGregor i Hayden Christensen chętnie zrobią 2. sezon Obi-Wana

Ewan McGregor i Hayden Christensen są przepełnieni nową nadzieją i chętnie ponownie powrócą do ról Obi-Wana i Dartha Vadera w kolejnych odcinkach "Obi-Wana Kenobiego", czyli najnowszego serialu ze świata Star Wars na Disney+. Po 17 latach od czasów "Zemsty Sithów", aktorzy ponownie wcielili się w ikoniczne role, co sprawiło im wiele radości - a przynajmniej na tyle dużo, że są otwarci na zrobienie 2. sezonu produkcji.

Polecamy

Chociaż sam serial od początku był zapowiadany jako pojedyncza historia, zamknięta w zaledwie 6 odcinkach, to niedawne komentarze nie tylko obsady, ale również scenarzysty Joby'ego Harolda i reżyser Debry Chow sugerują, że plany te mogą ulec zmianie. 

McGregor niedawno porozmawiał z brytyjskim GQ, któremu powiedział:

Naprawdę mam nadzieję, że zrobimy kolejny sezon. Byłbym bardzo szczęśliwy, gdybym mógł powrócić do tego świata tak od czasu do czasu.

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy, McGregor nie jest jednym aktorem, który chciałby zrealizować kolejne odcinki serialu - takiego samego zdania jest Hayden Christensen, który wciela się w Dartha Vadera/Anakina Skywalkera w "Obi-Wanie Kenobim". Jak opowiedział w rozmowie z RadioTimes.com:

Serial definitywnie był wymyślony jako coś zamkniętego. Taka pojedyncza historia. Ale bardzo chętnie powróciłbym do tej postaci. Jest naprawdę wiele rzeczy, które można jeszcze z nią zrobić, więc jestem podekscytowany tym prospektem.

Nawet szefowa Lucasfilm Kathleen Kennedy powiedziała w rozmowie z Entertainment Weekly, że kontynuacja tego serialu to coś, o czym "definitywnie będziemy rozmawiali z twórcami". Na razie jednak nie mamy potwierdzonych informacji - możemy natomiast obejrzeć już wszystkie 6 odcinków "Obi-Wana Kenobiego" na Disney+.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.