"Falcon & The Winter Soldier" - jakie postaci z MCU pojawią się w serialu? Znamy też potencjalną datę premiery

21.05.2019 16:17
"Falcon & The Winter Soldier" - jakie postaci z MCU pojawią się w serialu? Znamy też potencjalną datę premiery Fot. kadr z filmu

W sieci pojawiły się nowe doniesienia dotyczące serialu opowiadającym o najlepszych przyjaciołach Kapitana Ameryki. Falcon i Zimowy Żołnierz nie będą jedynymi postaciami z MCU, które pojawią się w produkcji o ich przygodach.

Jak podaje serwis Deadline, do obsady "Falcon & The Winter Soldier" dołączyła dwójka aktorów, która pojawiła się już w poprzednich filmach o Kapitanie Ameryce - mowa o Danielu Bruhlu i Emily VanCamp, który wcielali się kolejno w Barona Zemo i agentkę Sharon Carter. Obydwoje odgrywali dość ważne role w 3. części przygód lidera Avengers, czyli "Civil War". Okazuje się, że na tym filmie ich przygoda z MCU się nie skończyła.

Falcon & The Winter Soldier - nowe postaci w obsadzie

Gdyby okazało się, że Bruhl i VanCamp faktycznie wystąpią w serialu z MCU, to możemy spokojnie założyć, że Baron Zemo będzie głównym przeciwnikiem dwóch głównych bohaterów. Pomoże im zapewne agentka Carter, pracuje ona bowiem z Everettem Rossem w grupie antyterrorystycznej, która pojmała Zemo w trakcie wydarzeń przedstawionych w "Civil War". Sam serial ma liczyć tylko 6 odcinków, a Disney na razie milczy na temat szczegółów produkcji. 

Przeczytaj także

Spekuluje się, że produkcja rozwinie wydarzenia przedstawione w filmie "Avengers: Endgame", które dość znacznie wpłynęły na życia Bucky'ego i Sama. Być może między bohaterami dojdzie do niewielkiego konfliktu? 

Niedawno dowiedzieliśmy się, że "Falcon & The Winter Soldier" ma być pierwszym serialem z MCU, który zadebiutuje na łamach platformy Disney+. Przypomnijmy, że dotychczas zapowiedziano już "WandaVision" o Visionie i Scarlet Witch, "Lokiego", a także antologię "What If...", w której twórcy będą zastanawiali się, jak potoczyłyby się losy uniwersum, gdyby np. Kapitanem Ameryką została Peggy Carter. 

Serial "Falcon & The Winter Soldier" ma rzekomo zadebiutować na platformie Disney+ już w sierpniu 2020 roku. Dokładna data premiery pozostaje jednak nieznana.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.