"Falcon i Zimowy Żołnierz" jednak w 2021 roku? Disney przesunie premierę przez koronawirusa

03.09.2020 14:00
"Falcon i Zimowy Żołnierz" jednak w 2021 roku? Disney przesunie premierę przez koronawirusa Fot. London Entertainment / SplashNews.com/East News

Cóż - niestety wygląda na to, że planowany na sierpień 2020 roku serial "Falcon i Zimowy Żołnierz" w ogóle nie pojawi się w tym roku. Disney nie chce wznowić zdjęć do produkcji.

Zdjęcia do długo wyczekiwanego serialu aktorskiego z MCU zostały zatrzymane w marcu 2020 roku, kiedy to w zachodnich krajach wybuchła pandemia koronawirusa. W ciągu 6 miesięcy sytuacja na świecie nie uległa zbyt dużej poprawie, co skutecznie zniechęca Disneya do wznowienia zdjęć do produkcji. Niestety, wygląda więc na to, że na przygody Sama i Bucky'ego będziemy musieli poczekać aż do 2021 roku.

Falcon i Zimowy Żołnierz zadebiutuje dopiero w 2021 roku?

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że twórcy planują zakończyć nagrania do serialu w październiku, wracając do czeskiej Pragi. To spowodowało, że fani zaczęli się ekscytować perspektywą tego, iż produkcja pojawi się w ofercie Disney+ w okolicach Świąt Bożego Narodzenia.

Przeczytaj także

Jak twierdzą jednak reporterzy Murphy's Multiverse, zdjęcia w Pradze będą trwały dłużej, niż przypuszczano - potrwają aż do końca listopada. Dodajmy do tego fakt, że w stolicy Czech będą nagrywane najprawdopodobniej sceny akcji, więc musimy doliczyć jeszcze całkiem spory czas, który serial spędzi w post-produkcji (efekty specjalne, korekta barw, montaż, korekcja dźwięku).

Wszystko wskazuje więc na to, że serial o przygodach Falcona i Zimowego Żołnierza zadebiutuje dopiero w 2021 roku.

Przypominamy opis produkcji:

Po wydarzeniach przedstawionych w "Avengers: Endgame", Sam Wilson/Falcon (Anthony Mackie) i Bucky Barnes/Zimowy Żołnierz (Sebastian Stan) postanawiają połączyć siły w globalnej przygodzie, która testuje nie tylko ich umiejętności, ale też cierpliwość.

Data premiery serialu "Falcon i Zimowy Żołnierz" pozostaje nieznana.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.