24.09.2020 09:36

"Family Guy" i "Bob's Burgers" dostaną po dwa kolejne sezony. Kiedy zobaczymy nowe odcinki kultowych seriali?

Seriale animowane dla dorosłych cieszą się dużą popularnością. Wśród nich znajdują się "Family Guy" i "Bob's Burgers". Stacja Fox postanowiła kontynuować tytuły w przynajmniej dwóch nowych sezonach.

Family Guy
foto: IMP FEATURES/East News

Seriale takie jak "Miasteczko South Park", "Rick i Morty", "BoJack Horseman", "Family Guy" czy "Bob's Burgers" to jedne z najpopularniejszych produkcji animowany dla dorosłych widzów. Życie dwóch ostatnich tytułów zostało przedłużone o co najmniej dwa sezony.

"Family Guy" i "Bob's Burgers" z nowymi sezonami

Chociaż seriale animowane głównie kojarzą się z produkcjami dla najmłodszych widzów, od wielu lat popularnością cieszą się również kreskówki skierowane do pełnoletniego odbiorcy. Wiele z nich doczekało się kilkunastu sezonów i ich końca nadal nie widać, co tylko cieszy wiernych fanów rzeczonych produkcji.

Beavis i Butt-head
Beavis i Butt-head
Przeczytaj także TOP 15: Najlepsze seriale animowane dla dorosłych - Rick i Morty, South Park i inne

Do kultowych produkcji animowanych dla dorosłych widzów należą bez wątpienia "Family Guy" i "Bob's Burgers. Jak podaje Deadline, przedstawiciele stacji Fox oficjalnie ogłosili, że wkrótce zobaczymy 19. i 20. sezon przygód Petera Griffina i jego zwariowanej rodzinki oraz 12. i 13. sezonu losów familii prowadzącej burgerownię.

Van Halen w Family Guy
Van Halen w Family Guy
Przeczytaj także Przebój grupy Van Halen pojawił się w serialu "Family Guy". Zobacz zabawną scenę [WIDEO]

Decyzję skomentował Michael Thorn - szef działu Rozrywka stacji Fox.

"

"Family Guy" i "Bob's Burgers" są kluczowymi filarami sukcesu naszej stacji. Wznosząc gatunek na nowe wyżyny i komentując popkulturę na rozmaite sposoby, te seriale podłożyły fundament pod sukces Animation Domination, sprawiający, że jest to najpotężniejsze pasmo w historii telewizji.

Obie kontynuacje po raz kolejny potwierdzają nasze zaangażowanie w animacje i utrzymują nas w przekonaniu, byśmy przodowali jako liderzy w niszy wypełnianej zróżnicowanymi i świeżymi nowymi komediami. Chcemy podziękować Sethowi [MacFarlane'owi - twórcy "Family Guy" - przyp. red.], Lorenowi [Bouchardowi - twórcy "Bob's Burgers" - przyp. red.] i ich całym zespołom, nie zapominając o naszych partnerach z 20th Television. Jesteśmy podekscytowani możliwością kontynuowania z nimi tych dwóch świetnych seriali. "

Sukces powyższych seriali stanowi trzon stacji Fox. W najbliższych miesiącach powrócą nie tylko nowe odcinki "Family Guy", "Bob's Burgers" i "The Simpsons", ale również nowych pozycji  - "Bless the Harts" oraz "Duncanville". To jednak nie koniec. Obecnie stacja pracuje nad nową produkcją z twórcą "Ricka i Morty'ego" Danem Harmonem. Serial ma zadebiutować wiosną 2022 roku. Jak widać, fani dostaną nie tylko kontynuację dobrze znanych animacji, ale również mogą spodziewać się nowości utrzymanych w podobnym stylu.

Seth McFarlane bardzo się nudzi. Nagrywa podcast jako Brian i Stewie z "Family Guya"
Seth McFarlane bardzo się nudzi. Nagrywa podcast jako Brian i Stewie z "Family Guya"
Przeczytaj także Seth McFarlane bardzo się nudzi. Nagrywa podcast jako Brian i Stewie z "Family Guya"

"Family Guy" i "Bob's Burgers" - kiedy premiera nowych sezonów?

Zapowiedziane sezony seriali zobaczymy dopiero za jakiś czas. Obecnie fani obu tytułów czekają na premiery 18. sezonu "Family Guy" i 11. sezonu "Bob's Burgers".

Amerykański debiut nowych odcinków nastąpi 27 września 2020 roku. W przypadku tej pierwszej produkcji widzów czeka dodatkowe święto. Pierwszy odcinek po przerwie będzie bowiem 350. odcinkiem serialu. Twórcy zapowiedzieli, że zobaczymy w nim jak rodzina Griffinów zareagowała na pierwsze słowo Stewie'ego.

Gratka dla fanów "South Park". Powstaje specjalny, godzinny pandemiczny odcinek
Gratka dla fanów "South Park". Powstaje specjalny, godzinny pandemiczny odcinek
Przeczytaj także Gratka dla fanów "South Park". Powstaje specjalny, godzinny pandemiczny odcinek

Oglądasz seriale animowane dla dorosłych?

Zobacz też: Parodia "Gry o tron" w serialu "Bob’s Burgers" sprzed 5 lat jest lepsza niż finał hitu HBO?

Tagi: Seriale Family Guy Fox komedia