Fan serialu "The Mandalorian" stworzył cosplay Mando i Baby Yody. Efekt jest fantastyczny

15.01.2020 12:33
Fan serialu "The Mandalorian" stworzył cosplay Mando i Baby Yody. Efekt jest fantastyczny Fot. kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney Plus

Fani "Gwiezdnych wojen" prześcigają się w pomysłach na cosplaye. Do grona mistrzów dołączył właśnie nowy członek - Mando i jego osobisty Baby Yoda.

"The Mandalorian" zrobił wielką furorę i jeszcze w trakcie emisji pierwszego sezonu okrzyknięto go najlepszym, co spotkało "Gwiezdne wojny" od czasu przejęcia przez Disneya. Nic zatem dziwnego, że liczni cosplayerzy dosłownie prześcigają się w pomysłach na przebrania nawiązujące do serialu. Jeden z nich zyskał ostatnio popularność, zwracając nawet uwagę osób zaangażowanych w produkcję. Musimy przyznać, że zasłużenie.

"The Mandalorian" - fan stworzył cosplay Mando i Baby Yody

Choć głównym bohaterem jest Mando, to Baby Yoda (lub jak kto woli Dzieciak) jest niekwestionowaną gwiazdą serialu. Jeden z internautów, a zarazem fanów "Gwiezdnych wojen" postanowił stworzyć cosplay wykorzystujący obu bohaterów. W ten oto sposób powstało poniższe cudo.

Przeczytaj także

Cosplay zrobił furorę w sieci, a post udostępniła nawet Gina Carano, czyli serialowa Cara Dune. Jeden z wielbicieli udostępnił również filmik, na którym widzimy, jak podkrada Baby Yodzie jego żabie nuggetsy. Dzieciak szybko okazał swoją dezaprobatę.

"The Mandalorian" powróci z drugim sezonem jesienią 2020 roku. Niestety nie wiadomo obecnie, czy do tego czasu platforma Disney Plus będzie dostępna już w Polsce.

Zobacz też: Jak wyglądałby Baby Yoda, gdyby był pokryty ludzką skórą? Okazuje się, że nie najgorzej!

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.