24.03.2020 12:04

Fan zestawił plakat "The Walking Dead" z aktualnym zdjęciem Atlanty. Efekt jest przerażający [FOTO]

Fani "The Walking Dead" nie mogą oprzeć się wrażeniu, że pandemia koronawirusa coraz bardziej przypomina ich ulubiony serial...

Foto: materiały prasowe AMC/ zdjęcie poglądowe
Foto: materiały prasowe AMC/ zdjęcie poglądowe

Pandemia koronawirusa oraz związana z nią kwarantanna trwają w najlepsze. I choć wszystko zdaje się być pod kontrolą, fani "The Walking Dead" coraz częściej wychwycają niepokojące podobieństwa między rzeczywistością, a ich ulubionym serialem o pandemicznej apokalipsie zombie. Jeden z internautów, z czystej ciekawości, pokusił się o zestawienie plakatu 1. sezonu "The Walking Dead" z aktualnym zdjęciem Atlanty. Efekt robi piorunujące wrażenie.

"The Walking Dead" -  przerażające zestawienie plakatu serialu z aktualnym zdjęciem Atlanty

W związku z szerzącą się pandemią COVID-19, społeczeństwa w różnych zakątkach świata poddane zostały kwarantannie. Obywatele nie ruszają się z domów, a ulice świecą pustakami. Do tego stopnia, że ich widok może wzbudzać przerażenie. 

Zakopane jest tak puste przez koronawirusa, że dzikie zwierzęta chodzą po centrum [FOTO]
Zakopane jest tak puste przez koronawirusa, że dzikie zwierzęta chodzą po centrum [FOTO]
Przeczytaj także Zakopane jest tak puste przez koronawirusa, że dzikie zwierzęta chodzą po centrum [FOTO]

Jeden z fanów "The Walking Dead" wpadł w związku z tym na ciekawy pomysł. Mając w pamięci plakat promujący 1. sezon serialu, na którym widzimy Ricka Grimesa zmierzającego do ogarniętej pandemią zombie Atlanty, postanowił zestawić serial z rzeczywistością. Efektem podzielił się za pośrednictwem Twittera.

"

Poprosiłem moją kumpelę z collage'u, która mieszka w Atlancie, by spróbowała odtworzyć to ikoniczne zdjęcie promocyjne z 1. sezon. Z uwagi na brak ruchu w Atlancie, z powodu pandemii, pojechała na Jackson St. Bridge i uchwyciła to dla mnie. Straszne.  "

Foto: materiały prasowe AMC
Foto: materiały prasowe AMC
Przeczytaj także "The Walking Dead": koronawirus dotarł do szpitala, w którym Rick Grimes obudził się w 1. odcinku serialu

Choć zestawienie faktycznie robi wrażenie, na obecną chwilę nie ma potrzeby do paniki. Sytuacja jest pod kontrolą i nie grozi nam podzielenie losu Ricka, Glenna, Daryla i reszty ekipy. Możecie spać spokojnie.

Zobacz też: Rick Grimes rozpacza nad brakiem papieru toaletowego w dobie koronawirusa. Zobaczcie zabawne wideo 

Tagi: News Seriale The Walking Dead zombie koronawirus