Fan zestawił plakat "The Walking Dead" z aktualnym zdjęciem Atlanty. Efekt jest przerażający [FOTO]

24.03.2020 12:04
Fan zestawił plakat "The Walking Dead" z aktualnym zdjęciem Atlanty. Efekt jest przerażający [FOTO] Fot. materiały prasowe AMC/ zdjęcie poglądowe

Fani "The Walking Dead" nie mogą oprzeć się wrażeniu, że pandemia koronawirusa coraz bardziej przypomina ich ulubiony serial...

Pandemia koronawirusa oraz związana z nią kwarantanna trwają w najlepsze. I choć wszystko zdaje się być pod kontrolą, fani "The Walking Dead" coraz częściej wychwycają niepokojące podobieństwa między rzeczywistością, a ich ulubionym serialem o pandemicznej apokalipsie zombie. Jeden z internautów, z czystej ciekawości, pokusił się o zestawienie plakatu 1. sezonu "The Walking Dead" z aktualnym zdjęciem Atlanty. Efekt robi piorunujące wrażenie.

"The Walking Dead" -  przerażające zestawienie plakatu serialu z aktualnym zdjęciem Atlanty

W związku z szerzącą się pandemią COVID-19, społeczeństwa w różnych zakątkach świata poddane zostały kwarantannie. Obywatele nie ruszają się z domów, a ulice świecą pustakami. Do tego stopnia, że ich widok może wzbudzać przerażenie. 

Przeczytaj także

Jeden z fanów "The Walking Dead" wpadł w związku z tym na ciekawy pomysł. Mając w pamięci plakat promujący 1. sezon serialu, na którym widzimy Ricka Grimesa zmierzającego do ogarniętej pandemią zombie Atlanty, postanowił zestawić serial z rzeczywistością. Efektem podzielił się za pośrednictwem Twittera.

Poprosiłem moją kumpelę z collage'u, która mieszka w Atlancie, by spróbowała odtworzyć to ikoniczne zdjęcie promocyjne z 1. sezon. Z uwagi na brak ruchu w Atlancie, z powodu pandemii, pojechała na Jackson St. Bridge i uchwyciła to dla mnie. Straszne. 

Przeczytaj także

Choć zestawienie faktycznie robi wrażenie, na obecną chwilę nie ma potrzeby do paniki. Sytuacja jest pod kontrolą i nie grozi nam podzielenie losu Ricka, Glenna, Daryla i reszty ekipy. Możecie spać spokojnie.

Zobacz też: Rick Grimes rozpacza nad brakiem papieru toaletowego w dobie koronawirusa. Zobaczcie zabawne wideo 

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.