Fani „Gry o tron” drwią z „Emo Brana”

Sergiusz Kurczuk
02.08.2017 13:04
Fani „Gry o tron” drwią z „Emo Brana” Fot. kadr z serialu/Twitter

W 3 odcinku 7 sezonu „Gry o tron” w końcu doszło do ponownego spotkania Brana i Sansy Starków. Jednak scena była tak dziwna, że w Internecie od razu pojawiło się wiele memów, wyśmiewających zachowanie następcy tronu Winterfell. 

Po wydarzeniach w pierwszym sezonie „Gry o tron” wszyscy fani czekali wreszcie na moment, w którym rozdzielone rodzeństwo znowu spotka się w rodzinnym Winterfell. Powoli to marzenie się spełnia, ale niestety nie jest tak radosne, jak wyobrażali to sobie widzowie serialu. W 3 odcinku 7 sezonu produkcji HBO w końcu doszło do powrotu Brana Starka do zamku na północy. Na powitanie swojemu bratu wybiegła Sansa. Okazało się jednak, że chłopak zmienił się w czasie długich miesięcy rozłąki. I to nie tylko fizycznie. Widzowie po obejrzeniu odcinka „Queen's Justice” mieli mieszane uczucia, co do pojednania najstarszej córki i najstarszego syna Starków. 

Oczywiście od wypchnięcia z wieży przez Jamiego Lannistera minęło bardzo dużo czasu, a w życiu chłopaka naprawdę wiele się wydarzyło, ale dialog pod Czardrzewem, jest jednym z najbardziej niezręcznych momentów w historii serialu. Bran nie okazywał żadnych uczuć podczas spotkania, w przeciwieństwie do swojej siostry. Będąc sam na sam, wspomniał o swoich mistycznych zdolnościach, a na dowód ich istnienia... przypomniał Sansie o niezbyt przyjemnych wydarzeniach z jej nocy poślubnej. Oczywiście Bran jest teraz Trójokim Krukiem, co sprawia, że jest mało ludzki, ale naprawdę mógł wybrać inny, ważniejszy wątek, by udowodnić, że widzi wszystko, co się zdarzyło, co się dzieje i co się wydarzy. 

Internauci nie pozostawili suchej nitki na gościnnym występie Eda Sheerana. Tym razem było podobnie. Użytkownicy Twittera od razu zareagował na dziwaczną rozmowę rodzeństwa. Bran został nazwany emo, no bo przecież jest taki niezrozumiany, a na portalu społecznościowym pojawiło się bardzo wiele memów i komentarzy, podsumowujących tę scenę z odcinka „Queen's Justice”.

Uroczo, że Bran Stark jest jak mój nastoletni kuzyn, który stał się ponury, bo zobaczył "Donie Darko" i wypalił jednego papierosa.

W najnowszym odcinku "Gry o tron" Bran nie ma zbyt dobrych umiejętności komunikacyjnych i cierpi na kiepski dobór dialogów.  

"Jak zrujnować pojednanie i przywołać na twarzy Sansy przerażające wspomnienie w 30 sekund" - autor: Bran Stark.

Powrót Brana Starka do Winterfell wygląda jak powrót przeciętnego dzieciaka do domu po pierwszym semestrze college'u.

Czemu taki emo?

Bran nawet nie jest już Branem. Sansa spotkała obcego człowieka. Koleś zmienił się z Dennisa Rozrabiaki w Professora Xaviera.

Sansa: Kim jesteś? 

Bran: Trójokim Krukiem

Sansa: Kim jesteś? 

Arya: Nikim

Sansa: Czy wyście wszyscy oszaleli?!

Sansa: Bran, świetnie cię znów widzieć!
Bran: Tysiące lat temu w ciemności... Nikt mnie nie rozumie... 

Dlaczego Bran Stark wyrósł na średnią wyciągniętą z czwórki Beatlesów?

Ciekawe co się stanie kiedy Bran ponownie spotka się z Aryą. Aż strach pomyśleć. Trailer 4 odcinka serialu nie zapowiada się jednak, żeby doszło do tego w najbliższym czasie. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.