Fani Marvela odkryli, że... Elizabeth Olsen jest siostrą bliźniaczek Olsen. Wszystko dzięki "WandaVision"

24.02.2021 10:32
Mary Kate Olsen, Elizabeth Olsen i Ashley Olsen Fot. FaceToFace/REPORTER

Czy Elizabeth Olsen jest siostrą bliźniaczek Olsen? To pytanie jest ostatnio niezwykle popularne dzięki serialowi "WandaVision", a niektórzy fani dokonali przez hit Marvela "przełomowego odkrycia".

Nie wszyscy muszą znać powiązania rodzinne hollywoodzkich gwiazd, ale w przypadku Elizabeth Olsen pokrewieństwo z bliźniaczkami Mary Kate i Ashley Olsen wydawało się oczywiste. Dzięki serialowi "WandaVision" wszelkie wątpliwości zostały rozwiane raz na zawsze.

"WandaVision" - fani odkryli, że Elizabeth Olsen jest siostrą bliźniaczek Olsen

Mimo że z powodu pandemii koronawirusa w kinach posucha, świat Marvel Studios powrócił do świata żywych za sprawą oryginalnych seriali prezentowanych na platformie Disney+. Pierwszym z nich jest "WandaVision", który powoli zmierza ku finałowi.

Polecamy

Rychło w czas wielu fanów MCU dokonało "przełomowego odkrycia" na temat życia prywatnego głównej gwiazdy serialu - Elizabeth Olsen, która wciela się w Wandę Maximoff, czyli Scarlet Witch. Chociaż aktorka gra superbohaterkę od roku 2014 (wystąpiła w tej roli w scenie po napisach filmu "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz"), posiada to samo nazwisko co swoje słynne siostry i jest do nich niezwykle podobna, nie wszyscy widzowie zarejestrowali korelację pomiędzy gwiazdą Marvela a tak zwanymi Olsenkami.

Polecamy

Być może wynika to z faktu, że w przeciwieństwie do Mary Kate i Ashley, Elizabeth zaczęła karierę aktorską jako osoba dorosła. Bliźniaczki Olsen były popularne od swoich najmłodszych lat, ponieważ wystąpiły w roli Michelle Tanner - najmłodszej córki głównego bohatera kultowego sitcomu "Pełna chata". Być może olśnienie wśród widzów nastąpiło dzięki jednemu z odcinków "WandaVision", który był stylizowany na komediowy serial familijny rodem z końcówki lat 80. XX wieku.

Polecamy

Tak czy inaczej, na Twitterze pojawiło się wiele wpisów, których autorzy informują świat, że właśnie udało im się połączyć ze sobą kropki i ustalić pokrewieństwo pomiędzy Elizabeth Olsen i bliźniaczkami Olsen.

Właśnie odkryłam, że Wanda (Elizabeth Olsen) z uniwersum Marvela jest dosłownie pieprzoną siostrą Olsen?! A Mary Kate i Ashley Olsen są jej siostrami. Wow.

Przepraszam, dlaczego nikt K***A NIE POWIEDZIAŁ MI, ŻE ELIZABETH OLSEN A.K.A. WANDA MAXIMOFF JEST MŁODSZĄ SIOSTRĄ MARY KATE I ASHLEY!!! WYDAJE MI SIĘ, ŻE POWINNA TO BYĆ BARDZIEJ POWSZECHNA WIEDZA!!!

Nie każdy dopiero teraz dowiaduje się, że Elizabeth Olsen jest młodszą siostrą Mary-Kate i Ashley, ale to jest na całej mojej osi czasu.

Widzę, że "użytkownicy Twittera są zaskoczeni, bo dowiedzieli się, że Elizabeth Olsen jest spokrewniona z bliźniaczkami Olsen", a ja Wam powiem, że "Siedzę zszokowana, bo dowiedziałam się, że ona NIE JEST jedną z bliźniaczek, ale po prostu SIOSTRĄ".

Właśnie zdałem sobie sprawę, że Mary Kate i Ashley są siostrami Elizabeth Olsen.

Wszyscy mówią o tym, że nie wiedzieli, że Elizabeth Olsen jest spokrewniona z Mary Kate i Ashley ... Ale ja myślałam, że jest jedną z bliźniaczek, które przez cały czas występowały w filmach Marvela.

Elizabeth Olsen:
Ma takie samo nazwisko.
Wygląda jak mogłaby być trojaczką Mary-Kate i Ashly.
Była w kilku filmach bliźniaczek.
Pojawiała się z nimi na zdjęciach i w wywiadach, na temat bycia ich siostrą.
Twitter teraz:

Przepraszam, czy ludzie nie wiedzieli, kim była Elizabeth Olsen przed "Wandavision"? Bo niepokoi mnie liczba osób, które właśnie odkryli, że jest spokrewniona z Mary-Kate i Ashley. I znowu, analfabetyzm popkulturowy dorosłych jest prawdziwym problemem i tak OCENIAM ich.

Prawdopodobnie o tym, że Elizabeth Olsen jest spokrewniona z Mary Kate i Ashley dowiem się, że jeszcze kilka razy w życiu, ponieważ nie są to informacje typu "potrzebujesz tego, aby przeżyć", które muszę zachować w pamięci. W najlepszym razie będę miała mgliste wspomnienie i zaskoczy mnie to ponownie za trzy lata.

Jak widać, dla części widzów "WandaVision" ta informacja była sporym zaskoczeniem. Inni podeszli do twitterowego trendu z dystansem, robiąc sobie żarty z tego ciekawego zjawiska popkulturowego.

Polecamy

"WandaVison" - kiedy premiera kolejnego odcinka?

Czy pozostałe dwa odcinki serialu Marvela zaskoczą widzów bardziej, niż wieść o pokrewieństwie między siostrami Olsen? Prawdopodobnie tak, bo siódmy odcinek zakończył się w naprawdę ciekawy sposób. Przedostatnia część historii zawartej w "WandaVision" zadebiutuje 26 lutego 2021 roku na platformie Disney+. Serwis nadal nie jest dostępny w Polsce, więc na oficjalną premierę w naszym kraju, trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. W produkcji reżyserowanej przez Jac Schaeffer oprócz Elizabeth Olsen, wystąpili Paul Bettany, Randall Park, Kat Dennings, Teyonah Parris i Kathryn Hahn.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.