Fani "naprawili" zwiastun "Wiedźmina". Co się zmieniło?

22.07.2019 14:39
Fani "naprawili" zwiastun "Wiedźmina". Co się zmieniło? Fot. kadr ze zwiastuna serialu "Wiedźmin"

Oficjalny zwiastun "Wiedźmina" platformy Netflix nie wszystkim przypadł do gustu. Fani postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i nanieść na materiał nieco poprawek.

Pierwszy zwiastun "Wiedźmina", z Henrym Cavillem w roli głównej, spotkał się ze sporą dozą krytyki. Fani twórczości Andrzeja Sapkowskiego zarzucają produkcji przede wszystkim brak odpowiedniego klimatu i zbytnią mainstreamowość. Postanowili zatem wziąć sprawy w swoje ręce i "naprawili" zwiastun produkcji Netfliksa. Okazuje się, że wystarczyło zmienić muzykę, by (prawie) wszyscy byli zadowoleni.

Fani "naprawili" zwiastun "Wiedźmina"

Na profilu Vladimira Tereshchenko, w serwisie YouTube, pojawił się zwiastun netfliksowego "Wiedźmina". I choć materiał wygląda tak samo, zmienił się dźwięk. Zamiast oryginalnego podkładu muzycznego, słyszymy tutaj muzykę z gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon", autorstwa Marcina Przybyłowicza i zespołu Percival.

Oryginalną muzykę do serialu Netfliksa skomponują Sonya Belousova i Giona Ostinelli. Na liście swoich dokonań mają oni między innymi soundtracki do serialowej "Mgły", na podstawie powieści Stephena Kinga, i miniserialu "The Romanoffs".

Przeczytaj także

"Wiedźmin" - kiedy premiera?

Niestety Netflix nadal nie podał dokładnej daty premiery "Wiedźmina". Wiemy jedynie, że serial zadebiutuje na platformie jeszcze w roku 2019.

Zobacz też: "Wiedźmin" nową "Grą o tron"? Showrunnerka komentuje porównania do serialu HBO

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.