30.12.2019 14:22

Fani nie mogą się nacieszyć Geraltem mówiącym "hmm" w "Wiedźminie"

"Wiedźmin" okazał się być wielkim przebojem, szturmem zdobywając listy popularności seriali w 2019 roku. Geralt stał się też memem, dzięki mówieniu krótkiego, ale wyrażającego więcej, niż tysiąc słów "hmm". 

Wiedźmin
foto: kadr z serialu "Wiedźmin"/Netflix

Zapewne zauważyliście, że Henry Cavill jest w swojej grze aktorskiej wybitnie "wiedźmiński" - mało mówi, więcej reaguje, a jak ma coś do powiedzenia, to zwykle robi to krótko i dosadnie. Zauważyli to też zagraniczni fani, którzy z Geraltem z Rivii do czynienia zbyt dużo nie mieli. Dlatego ogromną popularność zdobyły memy, a także kompilacje ze wszystkimi chrząknięciami i "fuckami" wypowiadanymi przez głównego bohatera "Wiedźmina".

Geralt bohaterem memów po premierze Wiedźmina

Geralt robiący "hmm" nie zdobył może popularności na poziomie "Toss a Coin to Your Witcher", ale i tak nie ma na co narzekać - jedna z kompilacji ma prawie 500 tysięcy wyświetleń, więc wynik wcale nie jest najgorszy:

Wiedźmin
Wiedźmin
Przeczytaj także "Wiedźmin" jest najlepiej ocenianym serialem Netfliksa według serwisu IMDb

Dobre, świeże memy mają to do siebie, że jak zaczynają o nich pisać mainstreamowe media, to znaczy, że umierają. Z góry wybaczcie nam więc za zamordowanie Geralta mówiącego "hmm", ale "Wiedźmin" to temat gorący, więc nie mogliśmy go nie poruszyć.

Zobacz także: Henry Cavill nie pił przez 3 dni, by nagrywać sceny bez koszulki w "Wiedźminie"

Tagi: News Wiedźmin Netflix