Finał "Gambitu królowej" jest najlepiej ocenianym odcinkiem w historii Netfliksa

09.02.2021 10:50
Finał "Gambitu królowej" jest najlepiej ocenianym odcinkiem w historii Netfliksa Fot. materiały prasowe/Netflix

"Gambit królowej" zdominował konkurencje, zostawiając ją daleko w tyle - serial zajął nie tylko pierwsze miejsce, ale również trzecie na liście najlepiej ocenianych odcinków w historii Netfliksa.

Gambit królowej ma najlepiej oceniane odcinki w historii Netfliksa

Jak podaje serwis Tombola, finałowy odcinek "Gambitu królowej" o tytule "End Game" ma ocenę 9,4 (w skali 1-10) w serwisie IMDB - jest to najlepiej oceniany epizod w historii produkcji Netfliksa. Na drugim miejscu zestawienia jest natomiast finał pierwszego sezonu "Never Have I Ever", który zdobył ocenę 8,9.

Polecamy

Na ostatnim miejscu podium znalazł się natomiast drugi odcinek "Gambitu Królowej" o tytule "Exchanges" - ten doczekał się oceny 8,8.

Główną rolę w "Gambicie królowej" zagrała Anya Taylor-Joy. Fabuła opowiada o genialnej szachistce Beth Harmon, która zmienia oblicze sportu w trakcie swojej kariery. Polskim akcentem jest występ Marcina Dorocińskiego w kilku epizodach produkcji. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun tego serialu:

Polecamy

Badania Tombola pokazały również, że odcinek specjalny "Króla tygrysów" miał natomiast najgorsze oceny w historii Netfliksa - zdobył ocenę na poziomie 5,2. Najgorzej ocenianą produkcją tak ogólnie jest natomiast program randkowy "Miłość jest ślepa". 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.