Finał "The Walking Dead" przesunięty z powodu koronawirusa. Co dalej z 10. sezonem?

25.03.2020 09:52
Finał "The Walking Dead" przesunięty z powodu koronawirusa. Co dalej z 10. sezonem? Fot. materiały prasowe AMC

Nie mamy dobrych wieści dla fanów "The Walking Dead" - pandemia koronawirusa przeszkodziła w pracach nad serialem.

Pandemia koronawirusa niemal doszczętnie zablokowała przemysł filmowy. Odwołano premiery największych hitów oraz wstrzymano prace nad niemal wszystkimi filmami i serialami. Oberwało się też niestety wszystkim trzem serialom z uniwersum "The Walking Dead". Jednak, podczas gdy fani martwili się o 11. sezon przygód Daryla i ekipy, okazało się, że poszkodowany został nawet aktualny sezon. Jak poinformował główny showrunner serialu, Scott M. Gimple, emisja obecnego sezonu "The Walking Dead" zostanie zakłócona - finału nie zobaczymy przez najbliższych kilka miesięcy. Co to dokładnie oznacza?

Finał "The Walking Dead" przesunięty z powodu koronawirusa

Twórcy opublikowali w mediach społecznościowych post, w którym przekazali fanom smutne wieści. W oświadczeniu czytamy, że pandemia koronawirusa uniemożliwiła dokończenie postprodukcji finałowego odcinka 10. sezonu "The Walking Dead". W związku z tym, przedostatni odcinek serii ukaże się 5 kwietnia 2020 roku i na tym się obecnie zakończy. Finał zostanie wyemitowany "pod koniec roku", w ramach odcinka specjalnego. 

Pandemia koronawirusa wstrzymała także prace nad dwoma pozostałymi produkcjami z uniwersum TWD - "Fear The Walking Dead" oraz szykującego się do debiutu "The Walking Dead: World Beyond", którego premiera została odwołana.

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.