Finał serialu "Dexter" Cię rozczarował? Michael C. Hall zapewnia, że nowy sezon naprawi wszystkie błędy

05.01.2021 13:06
Michael C. Hall - Dexter - kadr z serialu Fot. Album Online/East News

Nadchodzi kontynuacja serialu "Dexter", w której powróci Michael C. Hall. Gwiazdor obiecuje widzom, że będą usatysfakcjonowani nowymi odcinkami.

Powrót serialu "Dexter" po latach jest już faktem. Niebawem zobaczymy ciąg dalszy opowieści o "dobrym" seryjnym mordercy z Michaelem C. Hallem w roli głównej. Aktor ma pewność, że nowe odcinki nie zawiodą fanów oryginału.

"Dexter" - Michael C. Hall o nowym sezonie serialu

Obecnie seriale są niezwykle popularne. Zanim jednak nastały złote czasy opowieści w odcinkach, ktoś musiał przetrzeć szlaki. Wśród najważniejszych seriali, które stały się hitami figuruje oczywiście "Dexter", który niebawem znowu będzie zabijał.

Polecamy

W 2013 roku wyemitowano ostatni odcinek 8. sezonu "Dextera", który miał być zakończeniem serii. Fani byli jednak zdruzgotani finałem i absurdalnym pomysłem, by tytułowy bohater upozorował swoją śmierć i zaszył się w oregońskim lesie jako drwal. Wśród osób, którym nie spodobała się ta koncepcja był również gwiazdor "Dextera" Michael C. Hall.

Polecamy

Obecnie trwają prace nad wznowieniem serialu. Hall rozmawiał o nowych odcinkach z portalem Daily Beast. Zapewnił fanów, że mają na co czekać.

Widzowie uznali, że sposób, w jaki to zostało pokazane, był dość niezadowalający i zawsze żywili nadzieję, że pojawi się nowa historia, którą warto opowiedzieć. Zaliczam się do grupy ludzi, którzy zastanawiali się: "Co do diabła stało się z tym facetem?".

Mimo to, Hall przez wiele lat nie daawał się na namówić na powrót do serialu. W końcu jednak się udało, a wszystko dlatego, że nowa historia ma być wartościowa i wnieść do świata Dextera to, na co fani czekali podczas emisji 8. sezonu. Aktor przyznał również, że kiepskie zakończenie serialu wynika z niezrozumienia potrzeb widzów przez ówczesnych twórców. Kilkanaście lat później jest jednak o wiele trudniej, bo od zakończenia "Dextera" pojawiło się wiele świetnych seriali. Hall ma jednak nadzieję, że nowy sezon przygód jego bohatera sprosta oczekiwaniom obecnych odbiorców.

Z pewnością żyjemy w epoce, w której poprzeczka jest bardzo wysoka, jeśli chodzi o zarówno o zaskoczenie, satysfakcję i zamknięcie, które powinno towarzyszyć finałowi serii.

Przyznał jednak, że zaprezentowane przez twórców domknięcie serialu jest "warta opowiedzenia", co sugeruje, że fani "Dextera" nie powinni się obawiać o poziom 9. sezonu.

Polecamy

"Dexter" sezon 9 - kiedy premiera?

Stacja Showtime ogłosiła wznowienie "Dextera" w październiku 2020 roku. Oprócz Halla do produkcji powróci Clyde Phillips - oryginalny shworunner serialu. 9. sezon "Dextera" ma liczyć 10 odcinków. Prace na planie są zaplanowane na początek roku 2021. Premiera nowych odcinków odbędzie się natomiast jesienią 2021 roku.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.