17.06.2019 13:32

Gaten Matarazzo ze "Stranger Things" poprowadzi program z prankami na Netfliksie

Nastoletni aktor wcielający się w jednego z ulubieńców widzów o imieniu Dustin będzie miał własny program na platformie Netflix. Matarazzo będzie przygotowywał pranki z pomocą ukrytej kamery.

Gaten Matarazzo
foto: Matt Winkelmeyer/Getty AFP/East News

W piątek 14 czerwca 2019 roku portal Deadline poinformował, że Netflix zamówił 8 odcinków programu typu "w ukrytej kamerze", którego gospodarzem ma być gwiazdor "Stranger Things" Gaten Matarazzo. Nowa seria ma nosić tytuł "Prank Encounters", a Matarazzo będzie nie tylko gospodarzem programu, ale również... producentem wykonawczym. Trzeba przyznać, że będzie prawdopodobnie najmłodszym producentem wykonawczym w historii platformy.

Gwiazdor Stranger Things poprowadzi nowy program Netfliksa

W realizacji "Prank Encounters" pomogą mu twórcy Ben Silverman i Howard Owens, a Kevin Healy, Rob Gyde i wspomniany Silverman będą również producentami wykonawczymi. Reżyserem 1. sezonu nowego programu rozrywkowego Netfliksa będzie natomiast Anthony Gonzalez (realizował inne programy typu "w ukrytej kamerze", takie jak "Dance Moms" i "Undercover Boss").

Jeśli chodzi zaś o samą formułę "Prank Encounters", to będzie ona dość ciekawym zwrotem od klasycznych programów tego typu. Głównym założeniem programu będzie znalezienie dwóch nieznajomych osób, które teoretycznie zaczynają pierwszy dzień pracy w nowej firmie. Niestety, szybko okaże się, że ich nowe miejsce zatrudnienia nie jest tym, czym się wydaje i nagle spełniają się ich wszystkie najgorsze koszmary związane z pracą. 

W internecie pojawiły się już komentarze na temat tego, że program będzie mógł wywołać depresję w osobach, które będą w nim występowały. Wyobraźcie sobie bowiem, że w końcu po kilku tygodniach/miesiącach poszukiwania pracy zostajecie przyjęci do nowej firmy, macie zacząć nowy rozdział życia, a nagle okazuje się, że jesteście w "Prank Encounters" i na końcu pojawia się Gaten Matarazzo, który mówi: "To tylko prank!".

Stranger Things - data premiery 3. sezonu

Na razie niestety nie wiemy, kiedy zadebiutuje 1. sezon "Prank Encounters". Wiemy natomiast, że już 4 lipca 2019 roku na Netfliksie pojawi się 3. sezon hitowego "Stranger Things". Dzieciaki z Hawkins wchodzą w okres dojrzewania, a wraz z nim pojawiają się nowe wyzwania. Czy grupka przyjaciół przetrwa ten burzliwy okres w życiu każdego człowieka? 

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Stranger Things Netflix