George Clooney w nowym serialu "Paragraf 22". Kiedy premiera, gdzie oglądać?

02.05.2019
Aktualizacja: 02.05.2019 15:31
George Clooney w nowym serialu "Paragraf 22". Kiedy premiera, gdzie oglądać? Fot. : kadr z wideo

George Clooney zagrał w wielu dobrych filmach i serialach. Wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszego serialu, w którym gra ten popularny, amerykański aktor.

George Clooney wystąpił w wielu filmach, które były bardzo dobrze przyjęte przez krytyków. W najbliższym czasie swoją premierę będzie miał serial "Paragraf 22", w którym zobaczymy tego aktora. Jeśli jesteście ciekawi, od kiedy będzie można go oglądać, gdzie i czy będzie to możliwe online, dobrze trafiliście. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące tego serialu. 

Przeczytaj także

"Paragraf 22" - o czym? 

Serial "Paragraf 22" jest oparty na podstawie powieści Josepha Hellera z 1961 roku. Książka jest pełna czarnego humoru i każdy, kto ją przeczytał, zamarzył, żeby zobaczyć jej ekranizację. Główny bohater to bombardier amerykańskich sił powietrznych. Mężczyzna jest coraz bardziej sfrustrowany swoją pracą. Fabuła skupia się wokół problemu tytułowego paragrafu, który mówi o tym, że każdy żołnierz może zakończyć swoją służbę wcześniej. Powodem może być choroba psychiczna, ale jednocześnie ktoś, kto wychodzi z taką prośbą, nie może być chory psychicznie. 

"Paragraf 22" - data premiery, gdzie oglądać? 

Premiera tej długo wyczekiwanej ekranizacji zbliża się wielkimi krokami. Już 17 maja 2019 roku widzowie będą mogli obejrzeć program na platformie HBO GO. Obecnie możemy zobaczyć zwiastun, który daje nam przedsmak tego, co zobaczymy za niecałe 2 tygodnie: 

"Paragraf 22" - kto zagra? Obsada serialu

W serialu zobaczymy znane wszystkim twarze. Oprócz Georga Clooneya, który jest jednocześnie współreżyserem i producentem tego serialu. Poza nim, na ekranie zobaczymy także Hugh Lauriego, aktora znanego z roli Dr House'a i Kyle'a Chandlera. Na serial ma się składać sześć odcinków. 

Zobacz także: >>George Clooney najlepiej zarabiającym aktorem 2018 roku<< 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.