George Lucas odwiedził plan serialu "The Mandalorian". Zobaczcie zakulisowe wideo

14.11.2019 14:57
George Lucas odwiedził plan serialu "The Mandalorian". Zobaczcie zakulisowe wideo Fot. materiały prasowe Lucasfilm/ Disney

W sieci pojawił się zakulisowy materiał z planu serialu "The Mandalorian". Widzimy na nim między innymi twórcę "Gwiezdnych wojen".

"The Mandalorian" to jeden z flagowych seriali platformy Disney +, który zadebiutował wraz ze startem serwisu. Pierwszy odcinek cieszy się przychylnymi recenzjami, a fani "Gwiezdnych wojen" z wypiekami na twarzy wyczekują kolejnych odcinków. Z okazji premiery udostępniono również materiał wideo, na którym widzimy kulisy powstawania odcinka pilotażowego.

George Lucas na planie serialu "The Mandalorian"

W zakulisowym wideo widzimy przede wszystkim twórców serialu. Jonowi Favreau i Kathleen Kennedy (szefowej Lucasfilm) towarzyszył twórca "Gwiezdnych wojen" - George Lucas we własnej osobie. Wygląda na to, że choć George sprzedał prawa do serii, wciąż jest z nią silnie związany. Materiał wideo znajdziecie poniżej.

Przeczytaj także

"The Mandalorian" - gdzie oglądać?

"The Mandalorian" to serial, którego akcja rozgrywa się pod upadku Imperium, a przed powstaniem Nowego Porządku. Śledzimy tu losy łowcy nagród, w którego wciela się znany z "Gry o tron" i "Narcos", Pedro Pascal. Niestety, "The Mandalorian" nie jest dostępny w Polsce. Platforma Disney + dostępna jest obecnie w kilku wybranych miejscach na świecie i nie wiadomo, kiedy trafi do naszego kraju.

Zobacz też: Pedro Pascal myślał, że ma grać Bobę Fetta w serialu "The Mandalorian"

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.