Geralt wrzeszczy na Jaskra w różnych językach świata. Zobaczcie zabawne wideo

24.07.2020 16:21
Geralt wrzeszczy na Jaskra w różnych językach świata. Zobaczcie zabawne wideo Fot. materiały prasowe Netflix

Tęsknicie za "Wiedźminem"? W ramach osłody oczekiwania na 2. sezon obejrzyjcie zabawne wideo z udziałem Geralta i Jaskra.

Jedną z największych zalet 1. sezonu "Wiedźmina" była relacja Geralta i Jaskra. Choć wiedźmin darzył sympatycznego barda olbrzymimi pokładami sympatii, dość często jego zachowanie wskazywało na coś zgoła odwrotnego.

"Wiedźmin" - Geralt wrzeszczy na Jaskra w różnych językach świata

Jedną z takich sytuacji mieliśmy szansę podziwiać w 5. odcinku, gdy Biały Wilk cierpiał na bezsenność. W tym celu postanowił zapolować na dżinna, w czym przeszkodził mu jego muzykalny przyjaciel. Geralt, nie mogąc wytrzymać biadolenia Jaskra, zwyczajnie na niego nawrzeszczał. Teraz, dzięki uprzejmości jednemu z internautów, możecie wysłuchać jego wrzasku w różnych językach świata.

Na obecną chwilę nie wiemy, kiedy zadebiutuje 2. sezon "Wiedźmina". Aktorzy powrócą na plan 17 sierpnia 2020 roku i zgodnie z najnowszymi doniesieniami, zdjęcia raczej nie zakończą się w tym roku. Na pocieszenie przypominamy jednak, że w nowych odcinkach Jaskier śpiewał będzie znacznie częściej.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.