Gillian Anderson jako David Bowie w serialu „Amerykańscy bogowie”
Robert Skowronski
26.05.2017 12:33
Gillian Anderson jako David Bowie w serialu „Amerykańscy bogowie” Fot. Collection Christophel / RnB/EAST NEWS; kadr z serialu

Dana Scully z „Z archiwum X” pojawiła się już w kolejnym serialu i wystąpi w nim jako Ziggy Stardust. Zobaczcie zdjęcie.

W ostatnich latach w karierze aktorki nie brakuje produkcji przeznaczonych na małe ekrany. Liczba ta w 2017 roku poszerzyła się o kolejny tytuł, o „Amerykańskich bogów”. Anderson pojawia się w serialu opartym na prozie Neila Gaimana jako bóg o imieniu Media, który przybiera postać legendarnych sław. Ostatnio mogliśmy ją oglądać jako Lucille Ball, przy kolejnym epizodzie przybierze wizerunek Davida Bowiego.

Dostępny jest już materiał zapowiadający tę matamorfozę:

Zobaczcie też zdjęcie Gillian Anderson w roli Ziggy'ego Stardusta w pełnej okazałości:

gillian Fot. foto: materiały prasowe

Stacja Starz nadaje produkcję Bryana Fullera od 30 kwietnia 2017 roku. Showrunnerem serialu jest zaś Michael Green. Na ekranie występują Ricky Whittle jako Cień oraz Ian McShane jako Pan Wednesday. Ponadto w obsadzi znaleźli się Emily Browning, Pablo Schreiber, Yetide Badaki, Bruce Langley, Crispin Glover, Orlando Jones, Kristen Chenoweth, Jonathan Tucker, Cloris Leachman, Peter Stormare, Chris Obi, Demore Barnes, Corbin Bernsen oraz Mousa Kraish.

Anderson jest oczywiście przede wszystkim znana z serialu „Z archiwum X”. Produkcja doczekała się 9. sezonów, 10. trafił na ekrany w 2016 roku. Stacja FOX już od jakiegoś czasu jasno mówi o tym, że nie chce rezygnować z serialu. Powrót agentów FBI miał nastąpić w 2018 roku. Jeszcze latem 2017 roku ruszy plan zdjęciowy serialu, który przyniesie nam 10 nowych odcinków. Emisja nastąpi najpewniej na przełomie 2017 i 2018 roku.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.