Gillian Anderson jako liberalna seksterapeutka w zwiastunie serialu Netfliksa "Sex Education"

Sergiusz Kurczuk
03.01.2019 08:20
Gillian Anderson jako liberalna seksterapeutka w zwiastunie serialu Netfliksa "Sex Education" Fot. kadr z serialu Sex Education

Netflix zaprezentował zwiastun serialu "Sex Education". Nowa produkcja zostanie poświęcona dojrzewaniu i jednemu z ważniejszych tematów tego okresu - seksowi.

Bycie nastolatkiem nie jest łatwe. Nie bez powodu powstało na ten temat wiele filmów i seriali. Niebawem dołączy do nich nowa oryginalna produkcja platformy Netflix. Mowa o zapowiadanym od jakiegoś czasu serialu pod tytułem "Sex Education". Czy nastoletniemu seksterapeucie uda się zyskać sympatię popularnych rówieśników?

"Sex Education" - zwiastun nowego serialu Netfliksa

Seks to dla wielu dojrzewających ludzi temat wstydliwy. Inni z kolei nie kryją się ze swoimi dokonaniami na tym polu. Właśnie ten temat jest głównym wątkiem, wokół którego kręcą się losy bohaterów "Sex Education". W nowej produkcji Netfliksa poznajemy nieśmiałego Otisa (Asa Butterfield), którego matka (Gillian Anderson) zajmuje się seksterapią. Chłopak ma więc dużą wiedzę w zakresie edukacji seksualnej. Jego przyjaciel Eric (Ncuti Gatwa) wpada na pomysł, żeby Otis wykorzystał swoje zaplecze do kształcenia w dziedzinie życia intymnego koleżanki i kolegów z liceum Moordale High. Czy chłopak sprawdzi się w roli nastoletniego seksterapeuty?

Pomysłodawczynią i scenarzystką serialu jest Laurie Nunn. Reżyserią zajęli się Ben Taylor i Kate Herron, a za produkcję odpowiada studio Eleven. Pdorucentami wykonawczymi zostali natomiast Jamie Campbell i Ben Taylor przy współpracy z Sian Robins-Grace.

"Sex Education" - kiedy premiera nowego serialu Netfliksa?

Kiedy zobaczymy Otisa w akcji? Na premierę "Sex Education" będzie trzeba jeszcze trochę poczekać, ale nie długo, bo produkcja trafi do bazy Netfliksa już 11 stycznia 2019 roku. Czy główny bohater zdobędzie popularność i serce zbuntowanej Maeve (Emma Mackey)? Czego chłopak dowie się o swoich kolegach ze szkolnej ławy? Czy pomoże je im rozwiązać? Przekonamy się już za kilka dni. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.