04.06.2019 12:31

"Gra o tron": Lidl ma niespodziankę dla fanów serialu HBO! Limitowana seria whisky już dostępna

Choć "Gra o tron" już się zakończyła, fani serialu mogą mieć nie lada gratkę. Lidl przygotował dla nich niespodziankę w postaci limitowanej wersji whisky. Zobaczcie sami!

"Gra o Tron": Peter Dinklage jako Tyrion Lannister
HBO/BSkyB/Kobal/REX Features/East News

"Gra o Tron" już za nami. Fani serialu HBO wciąż opłakują jego zakończenie, ale niektóre firmy nie pozwalają im rozpaczać. Niemiecka sieć sklepów Lidl postanowiła przygotować niespodziankę dla miłośników "Gry o Tron". Od 3 czerwca na stronie internetowej sklepu dostępna jest limitowana seria whisky single malt, inspirowana serialem HBO. Co ciekawe, trunek ma aż 7 rodzajów, z których każdy odpowiada innemu rodowi Westeros.

Zobacz także: "Gra o tron" TOP20: Najlepsze momenty w historii serialu 

"Gra o Tron": Lidl wydał whisky inspirowane serialem HBO

Limitowana wersja whisky powstała przy współpracy HBO z marką Diaego, która odpowiada m.in. za takie trunki jak: Johnnie Walker oraz Baileys. Seria inspirowana "Grą o Tron" została wyprodukowana aż w 7 destylarniach: Lagavulin, Talisker, Cardhu, Royal Lochnagar, Dalwhinnie, Clynelish oraz Glendullan.

Foto: kadr z serialu "Gra o tron"
Foto: kadr z serialu "Gra o tron"
Przeczytaj także Popularni aktorzy, którzy nie lubią "Gry o tron"

Fanom serialu HBO siódemka może kojarzyć się oczywiście z Siedmioma Królestwami. Każda butelka whisky opatrzona jest etykietą z nazwą innego rodu z "Gry o Tron". Dzięki temu na stronie Lidla możemy znaleźć whisky z etykietami domów: Starków, Targaryenów, Lannisterów, Greyjoy'ów, Tyrellów, Baratheonów oraz Tullych. Jest też czarna, najdroższa butelka, należąca do Nocnej Straży

Ceny limitowanej whisky wahają się w granicach 219-399 zł. Zróżnicowanie cenowe wynika oczywiście z mocy i wieku trunku. Cała seria będzie dostępna na stronie internetowej Lidla do 1 lipca lub do wyczerpania zapasów. 

Zobacz także: Top 13: Najlepsze seriale oryginalne HBO [ranking]

Jak się wam podobał ostatni sezon "Gry o tron"?

Katarzyna Leszczyńska
Tagi: Gra o tron alkohol HBO HBO GO