Gwiazda „Gry o tron” zdradziła, kto przeżyje finał serialu?

Natalia Hluzow
04.10.2018 15:48
Gwiazda „Gry o tron” zdradziła, kto przeżyje finał serialu? Fot. materiały promocyjne

Choć do premiery 8. sezonu „Gry o tron” pozostało jeszcze wiele miesięcy, gwiazdy serialu zdradzają coraz więcej szczegółów dotyczących finału.

Długie oczekiwanie na finał „Gry o tron” sprawia, że gwiazdy serialu coraz częściej są wypytywane o przyszłość swoich postaci. Tym bardziej, że większość z nich zakończyła już zdjęcia i wie, jak rozwiążą się wszystkie wątki opowieści. Sophie Turner zdradziła niedawno, że w ostatnim sezonie zjednoczą się wszystkie zwaśnione rody, Maisie Williams obaliła plotkę o kilku zakończeniach serialu, zaś spec od efektów specjalnych zapowiedział powrót wilkora Jona Snow. Tym razem natomiast, najprawdopodobniej dowiedzieliśmy się, kto przeżyje do samego końca.

Jorah Mormont przeżyje finał „Gry o tron”?

Iain Glen, który w „Grze o tron” wciela się w słynnego „Lorda Friendzone’a”, nie pierwszy raz wypowiada się na temat finałowego sezonu. Wcześniej serialowy Jorah Mormont wychwalał zakończenie zarówno jako członek obsady, jak i fan produkcji. Tym razem postanowił zdradzić nieco więcej...

mormont Fot. foto: kadr z serialu "Gra o tron"

W rozmowie Express.co.uk aktor został zapytany o to, za co jest najbardziej wdzięczny po latach spędzonych na planie „Gry o tron”. Glen zdobył się na niezwykle szczerą odpowiedź, mówiąc:

Jestem jednym z tych szczęśliwców, którzy przetrwali.

Zdanie to mogło oczywiście dotyczyć faktu, że na przestrzeni całego serialu wielu głównych bohaterów straciło życie, podczas gdy przyjaciel Daenerys przeżył aż do finałowego sezonu. Jednak równie dobrze aktor mógł przypadkowo wyjawić ostateczny los swojej postaci.

„Gra o tron” sezon 8 – kiedy premiera?

Choć poznajemy coraz więcej szczegółów finałowego sezonu, wciąż czekamy jeszcze na oficjalne ogłoszenie daty premiery „Gry o tron 8”. Póki co wiadomo jedynie, że ostatni sezon pojawi się w 2019 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.