"Gra o tron": HBO ukryło na świecie 6 Żelaznych Tronów z okazji premiery ostatniego sezonu

Kamil Kacperski
20.03.2019 12:16
"Gra o tron": HBO ukryło na świecie 6 Żelaznych Tronów z okazji premiery ostatniego sezonu Fot. materiały prasowe

Amerykańska stacja postanowiła w ciekawy sposób promować nadchodzący sezon "Gry o tron" - zainicjowała grę o tron w prawdziwym życiu, ukryła bowiem na całym świecie 6 Żelaznych Tronów, które możemy sami przejąć. 

"Gra o tron" już w kwietniu 2019 roku powróci na antenę HBO z ostatnimi 6 odcinkami. I chociaż wydaje się, że stacja właściwie nie musi ruszać z żadną kampanią promocyjną, to telewizja i tak przygotowała ciekawy sposób marketingu "Gry o tron". W sieci pojawiło się bowiem wideo przedstawiające Żelazny Tron ukryty w... środku lasu. Niesprecyzowanego lasu.

Gra o tron - odnajdź własny Żelazny Tron

HBO ukryło na całym świecie 6 Żelaznych Tronów i zachęca fanów do znalezienia ich hasłem "Rozpocznij swoją misję o tron". Jak to bywa z ukrytymi rzeczami, lokalizacje gloryfikowanych krzeseł są oczywiście nieznane. Stacja udostępniła na YouTubie godzinne, 360-stopniowe wideo przedstawiające Żelazny Tron stojący pośrodku lasu.

Przeczytaj także

W komentarzach na YouTubie możemy przeczytać, że jeden z nich został umieszczony w lesie Tollymore niedaleko Newcastle. Tam nakręcono pierwsze sceny "Gry o tron", które przedstawiły nam dziwny symbol ułożony przez Białych Wędrowców z poćwiartowanych ciał. Oznacza to jednak, że na świecie wciąż pozostaje 5 nieznalezionych Żelaznych Tronów.

hbo Fot. foto: kadr z serialu

Gra o tron 8 - data premiery

Niedawno poznaliśmy czas trwania poszczególnych odcinków 8. sezonu "Gry o tron", dzięki czemu wiemy, że spędzimy w Westeros jeszcze prawie 7 godzin. Początek końca najpopularniejszego serialu na świecie rozpocznie się już 14 kwietnia 2019 roku i potrwa do 19 maja 2019 roku. Produkcja jest dostępna tylko na HBO i platformie HBO GO.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.