"Gra o tron" - HBO wyda cały serial na Blu-ray. Wiemy, jakie będą dodatki

27.06.2019 11:10
"Gra o tron" - HBO wyda cały serial na Blu-ray. Wiemy, jakie będą dodatki Fot. kadr z serialu

HBO nareszcie podało datę premiery kompletnej kolekcji "Gry o tron" na Blu-rayu. Oprócz tego pokazano pierwszy klip ze specjalnego programu, w którym obsada ponownie spotkała się w całości.

Fani nareszcie doczekali się daty premiery pełnej kolekcji "Gry o tron" na Blu-ray. HBO Home Entertainment oficjalnie zapowiedziało, że domowe wydanie całego serialu w wersji kolekcjonerskiej trafi do sprzedaży 3 grudnia 2019 roku. Zestaw oczywiście będzie zawierał wszystkie 73 odcinki 8-sezonowego serialu, ale także ponad 15 godzin bonusowych materiałów, wśród których pojawi się niewidziane wcześniej "reunion show" z obsadą serialu, którego gospodarzem będzie Conan O'Brien.

Gra o tron - serial trafi w całości do sprzedaży na Blu-ray

HBO udostępniło krótki fragment wspomnianego programu, w którym O'Brien pokazuje nagrania z planu pierwszego sezonu serialu. Prace odbywały się w 2009 roku, więc obsada miała okazję zobaczyć siebie sprzed 10 lat. Maisie Williams nazwała to nagranie "żenującym i wstydliwym", na co Conan jej odpowiedział, że wręcz przeciwnie - jest słodkie i przyjemne do oglądania. Kto z nich miał rację? Zadecydujcie sami:

Kolekcjonerska wersja zawierająca całość serialu "Gra o tron" i ponad 15 godzin dodatków doczekała się równie ekskluzywnej ceny. W amerykańskich sklepach Walmart, Amazon i Best Buy wynosi ona bowiem 249 dolarów, czyli ponad 900 złotych (stan na 27 czerwca 2019 roku). Niestety, na razie nie ma informacji dotyczących sprzedaży zestawu w Polsce.

Przeczytaj także

Wiemy jednak, że wśród wspomnianych 15 godzin materiałów bonusowych znajdzie się m.in. pełnometrażowy dokument "The Last Watch" opowiadających o powstawaniu 8. sezonu "Gry o tron". Oprócz tego zobaczymy też wersję serialu z komentarzem twórców i aktorów, zakulisowe materiały ukazujące prace na planie produkcji oraz krótkometrażowe animacje rozbudowujące świat przedstawiony w ostatnim sezonie produkcji. 

Widzimy więc, że kolekcjonerska wersja "Gry o tron" zapewni fanom prawie 100 godzin zabawy. Zestaw trafi do sprzedaży w USA 3 grudnia 2019 roku. Poinformujemy was, gdy tylko pojawią się szczegóły dotyczące potencjalnego polskiego wydania box-setu programu HBO. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.