09.07.2018 12:43

„Gra o tron”: Maisie Williams pożegnała się z serialem. Czy przy okazji zaspoilerowała finał?

Maisie Williams, która przez ostatnie 7 lat wcielała się w postać Aryi Stark w „Grze o tron”, zakończyła swoją przygodę z serialem. Czy w pożegnalnym poście zaspoilerowała zakończenie?

Maisie Williams Gra o tron
foto: kadr z serialu „Gra o tron”

Po wzruszającym pożegnaniu Emilii Clarke z „Grą o tron”, które aktorka udostępniła na swoim Instagramie, w jej ślady poszła Maisie Williams - kolejna członkini obsady, która nakręciła już wszystkie sceny do finałowego sezonu i oficjalnie zakończyła pracę nad hitem HBO. W poście udostępnionym na Instagramie 8 lipca 2018 prócz słów pożegnania zawarła jednak pewną intrygującą informację. Czy zaspoilerowała w ten sposób zakończenie serialu?

„Gra o tron”: jak skończy się wątek Aryi?

Choć do premiery 8. sezonu „Gry o tron” pozostał jeszcze rok, członkowie obsady serialu coraz częściej ujawniają szczegóły dotyczące finałowych odcinków. Niedawno Sophie Turner zdradziła ważny element fabuły, pisząc, że w finale wszyscy zjednoczą się w obliczu nadchodzącej zagłady, a teraz swoje trzy grosze dołożyła jej serialowa siostra, Maisie Williams. W ramach pożegnania z serialem, na Instagramie umieściła zdjęcie zakrwawionych butów z podpisem:

"

Żegnaj Belfaście. Żegnaj Aryo. Żegnaj Gro o tron. To była wielka radość. Teraz czas na kolejne przygody. "

Potencjalny spoiler zawarła natomiast w hasztagach dołączonych do posta. Znalazły się tam hasła #lastwomanstanding i #barely, co w wolnym tłumaczeniu znaczy „ostatnia kobieta, która przerwała do końca”, „ledwo”. Czy oznacza to, że Arya będzie jedyną bohaterką, która przeżyje finał „Gry o tron”? Czy użyte hasztagi świadczą jedynie o tym, że Williams zakończyła prace na planie jako ostatnia aktorka z obsady? Przed nami jeszcze rok na snucie domysłów w tej sprawie. Prawdę poznamy w 2019 roku, kiedy w HBO zadebiutuje ósmy i ostatni sezon „Gry o tron”.

Czy Maisie Williams zaspoilerowała finał „Gry o tron”?

Natalia Hluzow
Tagi: News Seriale Gra o tron