"Gra o tron": Powstała petycja o ponowne nakręcenie 8. sezonu

16.05.2019 11:05
"Gra o tron": Powstała petycja o ponowne nakręcenie 8. sezonu Fot. materiały prasowe

Rozgoryczenie fanów "Gry o tron" sięgnęło zenitu. W sieci pojawiła się petycja, w której fani serialu domagają się powstania nowej wersji 8. sezonu, tym razem stworzonego przez kompetentnych scenarzystów.

8. sezon "Gry o tron", będący jednocześnie finałem całej serii, nie został ciepło przyjęty przez fanów. Choć bije rekordy oglądalności i wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem, każdy kolejny odcinek zbiera coraz to gorsze recenzje. Twórcom serialu zarzuca się gigantyczne dziury scenariuszowe, brak logiki przedstawianych wydarzeń, drwienie z inteligencji widzów oraz niszczenie postaci tak uwielbianych przez fanów. Nawet wypowiedzi aktorów, usiłujących bronić decyzji podejmowanych przez Davida Benioffa i D.B. Weissa, nie były w stanie załagodzić sytuacji. Fani "Gry o tron" postanowili wziąć sprawy w swoje ręce.

Powstała petycja o ponowne nakręcenie 8. sezonu "Gry o tron"

Po premierze 5. odcinka 8. sezonu "Gry o tron" przelała się czara goryczy i widzowie postanowili dać jawny wyraz swego niezadowolenia. W sieci pojawiła się petycja, w której fani twórczości George'a R.R. Martina, domagają się nakręcenia 8. sezonu "Gry o tron" od nowa.

David Benioff i D.B. Weiss udowodnili, że są żałośnie niekompetentnymi twórcami, kiedy nie mogą wspomóc się materiałami źródłowymi (książkami). Ten serial zasługuje na finał, który ma sens.

W chwili powstawania artykułu, twórca petycji zebrał niespełna 260 tysięcy podpisów.

Petycja o ponowne nakręcenie 8. sezonu "Gry o tron", foto: zrzut ekranu www.change.org Fot. Petycja o ponowne nakręcenie 8. sezonu "Gry o tron", foto: zrzut ekranu www.change.org

"Gra o tron" sezon 8 - kiedy zakończenie serialu?

Ostatni odcinek "Gry o tron" wyemitowany zostanie 20 maja 2019 roku o 3:00 i 20:10 na kanale HBO oraz o 21:00 na kanale HBO3. Finałowy epizod serialu pojawi się również na platformie HBO GO.  

Zobacz też: >> Emilia Clarke skomentowała zachowanie Daenerys <<

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.