„Gra o tron”: Tatuaż Sophie Turner zdradza zakończenie serialu? Tak twierdzą fani

Natalia Hluzow
25.06.2018 14:38
„Gra o tron”: Tatuaż Sophie Turner zdradza zakończenie serialu? Tak twierdzą fani Fot. kadr z wideo

Aktorka znana z roli Sansy Stark w „Grze o tron” sprezentowała sobie nawiązujący do serialu tatuaż. Fani uważają go za spoiler finałowego sezonu produkcji. 

Choć finał „Gry o tron” zapowiadany jest dopiero na 2019 rok, a wszelkie szczegóły fabuły owiane są ścisłą tajemnicą, fani serialu co rusz dopatrują się przecieków dotyczących zakończenia hitowej produkcji HBO. Tym razem za zwiastun wydarzeń z finałowego sezonu uznano nowy tatuaż Sophie Turner, czyli Sansy Stark.

„Gra o tron”: co oznacza tatuaż Sophie Turner?

W programie Jamesa Cordena aktorka pochwaliła się swoim nowym nabytkiem w postaci tatuażu, który przedstawia wilkora – herb rodu Starków – z podpisem „the pack survives” (sfora przetrwa). Jak twierdzi, fani od razu odebrali to jako znak, że Starkowie wyjdą, jeśli już nie zwycięsko, to przynajmniej cało z wojny o żelazny tron.

Turner wytłumaczyła oczywiście, że jest to jedynie pamiątka po serialu i ważny dla niej cytat:

To po prostu cytat z ostatniego sezonu. Wszyscy zakładają, że sfora faktycznie przeżyje, ale to tylko morał, z którym chcę żyć.

Czy fani uwierzą jednak w tę wymówkę? Corden zdawał się przyjąć je do wiadomości, w związku z czym od razu zapytał, jakie będzie w takim razie zakończenie „Gry o tron”. Rozbawiona tym pytaniem Turner odpowiedziała:

Po prostu wytatuuje je sobie następnym razem na czole.

Fragment rozmowy z Sophie Turner dotyczący jej tatuażu możecie zobaczyć poniżej:

„Gra o tron” powróci w 2019 roku z ósmym i finałowym sezonem.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.