01.03.2019 13:49

"Gra o tron": W sieci pojawiło się 20 nowych plakatów promujących 8. sezon

HBO podzieliło się z fanami 20 nowymi plakatami z "Gry o tron", które prezentują nam wszystkich głównych bohaterów zasiadających na Żelaznym Tronie. Kto przeżyje finał serialu?

Game of Thrones
foto: kadr z serialu

Powoli kończy się pewna epoka w historii telewizji - miejsce na szczycie, które przez ostatnie lata było zajmowane przez "Grę o tron", już w maju 2019 roku zostanie opuszczone. Z tej okazji twórcy najpopularniejszego serialu na świecie postanowili podgrzać atmosferę przed premierą ostatniego, 8. sezonu programu i udostępnili w sieci aż 20 nowych plakatów promujących ostatnie odcinki "Gry o tron". 

Gra o tron sezon 8: nowe plakaty

Więc zanim dowiemy się, kto zwycięży tytułową grę o tron, możemy zobaczyć, jak główni bohaterowie seriali prezentują się na Żelaznym Tronie. Oprócz Daenerys, Jona, Tyriona, czy Cersei, fani mają okazję zobaczyć Nocnego Króla, Jamiego, ale także Missandei oraz Melisandre. Wszystkie 20 plakatów, które promują 8. sezon "Gry o tron", zobaczycie w naszej galerii:

Trzeba przyznać, że widok Sama i Ogara siedzących na Żelaznym Tronie jest nieco... niepokojący. Zaskakująco dobrze wygląda na nim jednak Nocny Król. Czy władcy krain poza Murem uda się zdobyć panowanie nad całym Westeros? A może jednak Jon, Daenerys, smoki i armie ludzi zdołają pokonać Białych Wędrowców i ich potężnego króla? Z poprzednich doniesień wiemy, że bez walki się nie obędzie - aktor grający Nocnego Króla opowiedział, że jedną bitwę twórcy nagrywali nawet kilka miesięcy. 

Fot. Kadr z materiału promocyjnego HBO
Fot. Kadr z materiału promocyjnego HBO
Przeczytaj także "Gra o tron" sezon 8: HBO publikuje pierwsze autentyczne sceny z finałowego sezonu

Gra o tron: kiedy premiera 8. sezonu?

8. sezon "Gry o tron" prawdopodobnie pobije wszelkie rekordy popularności jeśli chodzi o seriale telewizyjne. Premiera ostatniej serii odbędzie się 14 kwietnia 2019 roku na antenie HBO. Program można również oglądać na HBO GO. Znamy również datę emisji ostatniego odcinka 8. sezonu "Gry o tron" - jest to 19 maja 2019 roku.  

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Gra o tron HBO Gra o tron: sezon 8