„Gra o tron”: Dawno niewidziany przyjaciel Jona Snow powróci w 8. sezonie

Natalia Hluzow
02.10.2018 14:05
„Gra o tron”: Dawno niewidziany przyjaciel Jona Snow powróci w 8. sezonie Fot. kadr z serialu "Gra o tron"

Kolejne fakty na temat finałowego sezonu „Gry o tron” ujawnione! Najświeższa informacja powinna ucieszyć wszystkich fanów Jona Snow i jego czworonożnego przyjaciela.

Jeśli obawialiście się, że Ghost został zapomniany przez twórców „Gry o tron” lub – co gorsza – porzucony przez Jona Snow, możecie już spać spokojnie! Wilkor o czerwonych oczach pojawił się w finałowych odcinkach serialu, gdzie odegra całkiem sporą rolę.

>>> ZOBACZ TEŻ: Kit Harington o zakończeniu „Gry o tron”: Nie wszyscy będą zadowoleni <<<

Wilkor Jona Snow powróci w 8. sezonie 

Wilkory, pełniące ogromnie istotną rolę w życiu Starków, pojawiły się już w pierwszym sezonie „Gry o tron”. Należący do Jona Snow Ghost przepadł jednak bez wieści z końcem 6. sezonu serialu. Informację o powrocie Ducha ujawnił odpowiedzialny za efekty specjalne Joe Bauer. W rozmowie z Huffington Post, zapytany o powrót wilkora, odpowiedział:

Zobaczycie go ponownie. Otrzymał słuszną ilość czasu ekranowego w 8. sezonie. Pojawia się, jest bardzo obecny i robi sporo fajnych rzeczy.

ghost got Fot. foto: kadr z serialu "Gra o tron"

Przy okazji Bauer wyjaśnił też, co było jednym z powodów nieobecności Ducha w 7. sezonie „Gry o tron”:

Wilkory są trudne, bo nie chcąc zrobić ich źle, zawsze kończyło się na tym, że kręciliśmy prawdziwe wilki i stosowaliśmy w ich przypadku skalowanie. Ale prawdziwe wilki zachowują się w bardzo określony sposób. I myślę, że to miało wiele wspólnego z tym, dlaczego wilkory są w serialu, ale nie są tak integralną częścią opowieści, jak ma to miejsce w książkach.

Serial Davida Benioffa i D.B. Weissa triumfował na gali rozdania nagród Emmy 2018, gdzie twórcy i obsada otrzymali łącznie 9 statuetek. Finałowy sezon „Gry o tron” z udziałem czerwonookiego wilkora trafi na antenę HBO w 2019 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.