"Gra o tron" - William Shatner podsumował serial: "gorąca beznadzieja i rozczarowanie"

21.05.2019 15:07
"Gra o tron" - William Shatner podsumował serial: "gorąca beznadzieja i rozczarowanie" Fot. Paramount TV/Collection Christophel/East News

"Gra o tron" zakończyła się wraz z premierą 6. odcinka 8. sezonu. Finał programu spotkał się z wieloma komentarzami ze strony fanów i osób postronnych. Wśród nich znalazł się William Shatner, gwiazdor znany z oryginalnej serii "Star Trek". 

Przez ostatnie 8 lat dziesiątki milionów osób były raz w tygodniu przylepione do telewizorów w niedzielne wieczory, ponieważ właśnie wtedy były emitowane nowe odcinki serialu "Gra o tron", który zabrał widzów na epicką przygodę pełną zdrad, zabójstw, gwałtów, nagości, wulgaryzmów, a zarazem zaprezentował ciekawe prowadzenie bohaterów, nieoczywiste zwroty fabularne oraz dobre aktorstwo i wysokiej jakości wykonanie. 

Gra o tron - William Shatner skrytykował końcówkę serialu

HBO przez lata mogło się chwalić posiadaniem najpopularniejszego serialu emitowanego obecnie na antenie jakiejkolwiek telewizji. Jednak 20 maja 2019 roku wyemitowano ostatni odcinek "Gry o tron" i fani stali się podzieleni. Mnóstwo widzów określiło 8. sezon tym najgorszym w historii produkcji, inni zaś stwierdzili, że było to dobre zakończenie świetnego serialu, który od lat trzymał w napięciu i powodował, że nienawidziliśmy twórców za zabijanie naszych ulubionych postaci. 

Przeczytaj także

Jedną z osób, której nie spodobał się finał "Gry o tron" był William Shatner. Aktor wytłumaczył w jednym tweecie o czym jest serial i stwierdził, że wszystko kończy się "gorącym zamieszaniem i rozczarowaniem": 

Bardzo szalona rodzina pełna kazirodztwa rządzi 7 królestwami. Z północy nadchodzi armia złych potworków, przez co ludzie muszą zacząć pracować razem. Po wygraniu z nimi, reszta idzie pokonać szaloną królową, która im nie pomogła. Wszystko kończy się gorącym zamieszaniem i rozczarowaniem. Koniec.

Cóż, trzeba przyznać, że opis fabuły "Gry o tron" przygotowany przez Williama Shatnera był całkiem dobrze przygotowany i poruszył właściwie wszystkie najważniejsze wątki zawarte w programie. Ostatni sezon "Gry o tron" zakończył się 20 maja 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.