27.11.2018
Aktualizacja: 03.02.2020 14:44

TOP 11 scen seksu z "Gry o tron". Najpiękniejsze i najdziwniejsze momenty z serialu

Jeśli chodzi o sceny erotyczne, "Gra o tron" może poszczycić się wieloma "momentami". Które sceny seksu z "Gry o tron" były najmilsze dla oka, a które wzbudziły odrazę nawet najbardziej otwartych widzów?

Sceny seksu gra o tron
foto: kadr z serialu "Gra o tron"

"Gra o tron" słynie z wielu rzeczy i nie da się ukryć, że jedną z nich jest seks. Od pierwszego odcinka serial obfituje w sceny erotyczne, bez oporów ukazując nagie ciała aktorów i aktorek w rozmaitych sytuacjach i konfiguracjach. Czasem są to obrazy miłosnych uniesień dwójki zakochanych, jednak znacznie częściej sceny seksu w "Grze o tron" zakrawają o chore fantazje erotomana i są - delikatnie mówiąc - dziwne.

Które z nich najbardziej zapadły nam w pamięć? Jakim scenom seksu z "Gry o tron" należy się tytuł najpiękniejszych, a które wspominamy jako najbardziej kontrowersyjne momenty serialu? Prezentujemy TOP 11 scen seksu z "Gry o tron":

 1. SEXY: Robb i Talisa

Choć eksplozja miłości i pożądania między Robbem Starkiem i Talisą doprowadziły w prostej linii do krwawych godów, podczas których wymordowano niemal wszystkich Starków (w tym Robba i ciężarną Talisę), trzeba przyznać, że historia ich miłości na przekór wszelkim prawom i zasadom była jedną z najbardziej romantycznych w całym serialu, podobnie jak scena erotyczna, w której wzięli udział Richard Madden i Oona Chaplin.

2. CREEPY: Joffrey i prostytutki

Joffrey Baratheon bez wątpienia należał do najbardziej znienawidzonych postaci z "Gry o tron" z uwagi na swój wyjątkowo podły charakter. Jego zamiłowanie do znęcania się nad innymi poznaliśmy przede wszystkim dzięki jego relacji z Sansą Stark, jednak swoim zwyrodniałym fantazjom dawał upust głównie w kontaktach z prostytutkami. Do najbardziej przerażających należą te, w których podczas łóżkowych zabaw kazał Ros zakatować swoją koleżankę, a w jednym z kolejnych odcinków w podobnych okolicznościach zastrzelił ją z kuszy.

3. SEXY: Jon Snow i Ygritte

Zanim Jon Snow i Daenerys zapałali do siebie płomiennym uczuciem, młodzieniec - jeszcze jako zwiadowca Nocnej Straży - podczas wyprawy za mur poznał rudowłosą Ygritte, której wdzięki skusiły go do złamania ślubów czystości złożonych w bractwie. To właśnie z nią stracił dziewictwo, to ona wypowiedziała jedno z najsłynniejszych zdań serialu i - co istotne - to jej udało się usidlić Jona w prawdziwym życiu. Kit Harington i Rose Leslie są dziś małżeństwem.

4. CREEPY: Cersei i Jaime

Rodzeństwo Lannisterów zaskoczyło widzów swoją kazirodczą relacją już w pierwszym epizodzie "Gry o tron", jednak to, co zaszło w 3. odcinku 4. sezonu przeszło chyba najśmielsze oczekiwania nawet najbardziej bezpruderyjnych widzów. Jaime wziął Cersei siłą, opierając się o... zwłoki ich zmarłego syna. Trzeba przyznać, że twórcom "Gry o tron" być może brakuje dobrego smaku, ale z pewnością nie brak im wyobraźni.

Natalia Hluzow
Tagi: Seriale Gra o tron Ranking seriali