"Gra o tron" - najnowszy odcinek jest najgorzej ocenianym epizodem w historii

15.05.2019 12:40
"Gra o tron" - najnowszy odcinek jest najgorzej ocenianym epizodem w historii Fot. kadr z serialu

Portal Rotten Tomatoes zebrał recenzje i opinie o najnowszym odcinku "Gry o tron". Według ich danych, "The Bells" zdobyło zaledwie 54% w agregatorze ocen.

Nowe odcinki "Gry o tron" spotkały się z bardzo mieszanymi odczuciami fanów - o ile pierwsze 2 epizody 8. sezonu zostały przyjęte dość pozytywnie, o tyle od 3. widzimy dość stabilny spadek jeśli chodzi o zadowolenie fanów i oceny krytyków - Bitwa o Winterfell doczekała się wyniku na poziomie 75%, a następny 4. odcinek zdobył zaledwie 57% pozytywnych ocen. Najgorsze jednak dopiero nadeszło.

Gra o tron - 5. odcinek jest najgorzej ocenianym epizodem w historii

Najnowszy epizod "Gry o tron" zatytułowany "The Bells" zdobył całe 54% w serwisie Rotten Tomatoes. Na stronie możemy przeczytać, że głównym uzasadnieniem słabych ocen jest próba umieszczenia zbyt dużej ilości wątków fabularnych w zbyt małej ilości czasu:

Zbyt dużo fabuły zostało wrzucone do zbyt małej ilości odcinka. To powoduje, że niektórzy widzowie mogą być wyjątkowo niezadowoleni z obrotu spraw przedstawionych w tym epizodzie. 

Przeczytaj także

Najpewniej twórcom chodziło o wysokie stężenie śmierci, które przedstawiono w nowym epizodzie "Gry o tron" - w końcu zmarł m.in. Varys, Euron Greyjoy, a także Cersei i Jaimie Lannisterowie. To właśnie śmierć tej ostatniej pary była nieco rozczarowująca dla wielu fanów. 

Gra o tron - kiedy premiera?

Ostatni odcinek "Gry o tron" zadebiutuje już 20 maja 2019 roku na antenie HBO. Serial jest też dostępny na platformie HBO GO. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.