17.04.2019 16:15

"Gra o tron" - obsada wystąpiła jako pomoc techniczna dla fanów serialu w nowym skeczu

Obsada "Gry o tron" pojawiła się w skeczu przygotowanym z okazji premiery 8. sezonu "Gry o tron", który pokazano w programie komediowym "Jimmy Kimmel Live". Zobaczcie wideo.

Game of Phones
foto: kadr z wideo

Powiedzmy sobie szczerze - ilość postaci i wątków poruszanych w serialu może skutecznie utrudnić widzom w zrozumieniu tego, co się dzieje w "Grze o tron". Premiera nowego sezonu szalenie popularnego serialu oznacza jednak, że w sieci pojawia się mnóstwo skeczy, wywiadów i innych materiałów, w których udział bierze obsada "Gry o tron". 

Gra o tron - obsada w skeczu o pomocy technicznej dla fanów serialu

Tym razem w sieci pojawiło się wideo zatytułowane "Game of Thrones Hotline for Confused Fans". W założeniu jest to gorąca linia do gwiazd serialu "Gra o tron", na której odpowiadają na wszelkie pytania związane z produkcją HBO. Kto otruł króla Joffreya Lannistera? W jaki sposób Arya potrafi zmieniać twarze podczas swoich asasynacji? Dlaczego ser Davosowi odcięto penisa? Co zrobić, gdy bardzo podoba nam się nasz brat? Na te i inne pytania odpowiedzieli: Sophie Turner, Lena Headey, John Bradley, Joe Dempsie, Maisie Williams, Kristian Nairn, Iwan Rheon i Liam Cunningham. 

Jon Snow i Drogon
Jon Snow i Drogon
Przeczytaj także "Gra o tron": Kit Harington prawie stracił jądro podczas kręcenia scen ze smokami w serialu

Zobaczcie zabawne wideo z obsadą "Gry o tron", która tym razem występuje w programie "Game of Phones":

Trzeba przyznać, że miło jest ponownie zobaczyć Iwana Rheona wcielającego się w Ramseya Boltona. Zwłaszcza, że aktor przez chwilę faktycznie jest przerażający - grozi w końcu biednemu Gary'emu, że "już niedługo się zobaczą". 

Gra o tron - kiedy premiera nowych odcinków 8. sezonu?

Niestety, Rheona i Kristiana Niairna, który wcielał się w Hodora już nie zobaczymy w pozostałych 5 odcinkach 8. sezonu "Gry o tron". Pierwszy z nich zadebiutował na ekranie 15 kwietnia 2019 roku. Kolejne są emitowane w poniedziałki o godzinie 3:00, a następnie powtarzane o 20:10. Nowe epizody pojawiają się też nad ranem na platformie HBO GO.

Tagi: Gra o tron HBO HBO GO