„Gra o tron” odcinek 4 - zwiastun

Sergiusz Kurczuk
31.07.2017 10:19
„Gra o tron” odcinek 4 - zwiastun

Na 4. odcinek 7. sezonu „Gry o tron” trzeba jeszcze trochę poczekać. Twórcy uchylili rąbka tajemnicy i zaprezentowali w sieci krótki zwiastun tego, co nas i bohaterów serialu czeka w najbliższej przyszłości.

3. odcinek „Gry o tron” wzbudził jak do tej pory, najwięcej emocji. Nic dziwnego. Pojawili się dawno niewidziani bohaterowie, i w końcu po wielu latach doszło do pierwszej rozmowy Daenerys Targaryen (Emialia Clark) z Jonem Snowem (Kit Harington). Snow ponownie spotkał się również z Tyrionem (Peter Dinklage). Wszystko wskazuje na to, że bękart Neda Starka i Matka Smoków połączą swoje siły w sojuszu. Fani z zapartym tchem czekają na to, co wydarzy się niedługo. Oczekiwanie na 4. odcinek serialu umili krótki teaser, który pojawił się w Internecie. Co w nim widzimy?

30 sekund to nie wiele czasu, ale twórcom udało się wcisnąć wszystkie najważniejsze wątki nadchodzącego odcinka, zatytułowanego „Spoils of War”, czyli „Łupy wojenne”. Na początku pojawia się Cersei (Lena Headey), która rozmawia z wysłannikiem z Żelaznego Banku z Braavos. Córka Lannisterów planuje przejąć władzę nad całym kontynentem i wszystkimi mieszkańcami. Bankier obiecuje, że jego instytucja z chęcią pomoże osiągnąć cel królowej. Widzimy też Dany, która w rozmowie z Jonem i Tyrionem wspomina swoją klęskę. Wraz z nowym sojusznikiem musi przejść do defensywy. Oprócz tego Theon dotarł ze swoimi ludźmi do brzegu, Arya znajduje się poza Winterfell, a Sansa zdaje się wysyłać kolejny list. W tle widzimy Brienne, Podricka i Littlefingera.

Najwięcej emocji wzbudza jednak fragment ostatniej sceny, w której pojawia się ogromny smok Dany. Drogon mknie po burzowym niebie. Twórcy serialu zapowiadali, że w tym sezonie smoki będą pełnić ważną funkcję. Fani zastanawiają się, czy Daenerys ponownie dosiądzie go, tak jak robili to jej przodkowie. Zdaje się, że na grzbiecie bestii ktoś siedzi. Dowiemy się tego w 4. odcinku 7. sezonu „Gry o tron”. Jego premiera już w niedzielę 6 sierpnia. Ciekawe czy ten odcinek obędzie się bez kontrowersji?

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.