"Gra o tron": ostatnie dni na planie. Po obejrzeniu tego wideo mamy ciarki!

Katarzyna Leszczyńska
26.06.2019 15:12
"Gra o tron": ostatnie dni na planie. Po obejrzeniu tego wideo mamy ciarki! Fot. HBO/BSkyB/Kobal/REX Features/East News

"Gra o tron" zakończyła się, a my musieliśmy pożegnać się z naszymi ulubionymi bohaterami. Także aktorzy musieli rozstać się z ekipą, z którą zżyli się przez ostatnie lata.

"Gra o tron" to jeden z tych seriali, które były robione z prawdziwym rozmachem. HBO cieszyło swoich widzów produkcją prosto z Westeros przez 9 lat. Przez tak długi okres aktorzy, którzy wystąpili w serialu, zdążyli się ze sobą zżyć, podobnie jak reszta ekipy czuwającej nad przedsięwzięciem. Trudno się dziwić zatem, że moment pożegnań był bardzo przejmujący. W sieci pojawiło się wideo, na którym widzimy, jak każdy z nich przeżył rozstanie

Zobacz także: "Gra o tron" - Wyciekły dwie usunięte sceny z 8. sezonu serialu HBO

"Gra o tron": Aktorzy żegnają się z produkcją

8. sezon "Gry o tron" nie przypadł do gustu widzów, którzy stworzyli petycję o ponowne nakręcenie zakończenia serialu HBO. Niemniej każdy z nas oglądał kolejne odcinki z szybszym biciem serca. Nie da się ukryć, że dwa ostatnie sezony obejrzeliśmy już przede wszystkim z wielkim sentymentem, który uprzyjemniał nam odbiór produkcji. Wszystko dlatego, że przyzwyczailiśmy się do "Gry o tron" przez te wszystkie lata.

Przeczytaj także

Podobnie było z ekipą. Aktorzy grający w "Grze o tron" nie ukrywali wzruszenia, gdy kończyli swoją przygodę z serialem.

Przyjemnie było przyjeżdżać każdego roku. Nie mogłem się doczekać powrotu do Belfastu i ponownego zobaczenia mojej rodziny, mojej rodziny "Gry o Tron" - powiedział Peter Dinklage (Tyrion Lannister) po zakończeniu zdjęć.

Były łzy wzruszenia, a także przyjemnie wspomnienia. Każdy z aktorów otrzymał od ekipy wyjątkową pamiątkę - storyboard, czyli serię obrazków z ich najbardziej przełomowych scen. I tak m.in.: Kit Harington otrzymał obraz przedstawiający go podczas Bitwy Bękartów, a Emilia Clarke upamiętniający legendarną scenę z 1. sezonu, gdy wyszła z ognia ze smokiem na ramieniu. 

Dziękuję, że jesteś Jonem Snow... I dziękuję ci, że jesteś sobą - powiedział D.B. Weiss, żegnając Kita Haringtona. 

W sieci pojawiło się wideo upamiętniające zakończenie scen przez głównych bohaterów produkcji. Jesteśmy równie wzruszeni jak oni! Zobaczcie sami.

Zobacz także: Spin-off "Gry o tron": zdjęcie z planu potwierdza, że serial rozegra się w prehistorycznych czasach

Katarzyna Leszczyńska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.