"Gra o tron": HBO pokazało zwiastun i ogłosiło datę premiery finałowego sezonu

Natalia Hluzow
13.11.2018 16:41
"Gra o tron": HBO pokazało zwiastun i ogłosiło datę premiery finałowego sezonu Fot. kadr z serialu "Gra o tron"

Każda bitwa. Każda zdrada. Każde ryzyko. Każda walka. Każde poświęcenie. Każda śmierć. Wszystko dla Żelaznego Tronu. HBO ogłasza miesiąc premiery 8. sezonu "Gry o tron" w specjalnym teaserze finału serialu.

Po wielu miesiącach oczekiwań fani hitowej produkcji HBO wreszcie doczekali się ogłoszenia oficjalnego terminu premiery finałowego sezonu "Gry o tron". Liczący 6 odcinków 8. sezon serialu o zdradach, spiskach, intrygach, przyjaźniach, walkach i waśniach wielkich rodów Westeros, które w ostatnim starciu połączą siły w obliczu wielkiego zagrożenia zza muru, trafi na ekrany równo 8 lat po premierze pierwszego odcinka produkcji. 

"Gra o tron" sezon 8 - kiedy premiera?

Po licznych spekulacjach, pogłoskach i wskazówkach dotyczących premiery finałowego sezonu, HBO nareszcie odpowiedziało na pytanie nurtujące fanów - kiedy premiera 8. sezonu "Gry o tron". Finałowe odcinki zadebiutują na antenie HBO równo 8 lat po premierze pierwszego sezonu, a więc w kwietniu 2019 roku. Wybór ten zdaje się być kolejnym z wielu nawiązań do początków "Gry o tron". Nie podano jeszcze dokładnej daty emisji 1. odcinka "Gry o tron 8", jednak świadomość, że pozostało tylko niespełna pół roku oczekiwania, z pewnością ucieszy fanów produkcji. 

"Gra o tron" - zwiastun 8. sezonu

Kwietniowa premiera finałowego sezonu "Gry o tron" została ogłoszona w specjalnym teaserze. Nie znajdziemy w nim wprawdzie ujęć z 8. sezonu serialu HBO, jednak wideo z powodzeniem wprowadza w klimat uwielbianej produkcji.

"Gra o tron" zadebiutowała na antenie HBO w 2011 roku. W ciągu 7 lat stała się jednym z najsłynniejszych seriali w historii stacji, który pokochały miliony fanów na całym świecie. Już niebawem wszystkich fanów czeka bolesne zakończenie kilkuletniej przygody z bohaterami z Westeros. Finałowy sezon "Gry o tron" trafi na ekrany w kwietniu 2019.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.