Fani wybrali najgorszy moment 7. sezonu „Gry o tron”

Natalia Hluzow
20.02.2018 12:18
Fani wybrali najgorszy moment 7. sezonu „Gry o tron” Fot. kadr z serialu "Gra o tron"

Portal Winter is Coming opublikował wyniki ankiety przeprowadzonej wśród fanów „Gry o tron”. Co uznano za najgorszy moment ubiegłego sezonu?

Dzisiejsi widzowie są bezlitośni. Szczególnie wobec błędów pojawiających się w produkcjach, które darzą wyjątkowym uczuciem. Dlatego też 7. sezon „Gry o tron” ściągnął na siebie wielki gniew fanów, wprowadzając do logicznego i pozbawionego skrupułów świata liczne nieprawdopodobieństwa i złagodzenia. Kiedyś nie było ważne to, czy jesteś Khalem, nikczemnym dziedzicem tronu czy całym rodem Starków - mogłeś zginąć w każdym momencie. 7. sezon pogwałcił tę zasadę i zaczął cudownie ratować ulubionych bohaterów, co - wbrew założeniom twórców - wcale nie spodobało się widzom. Co nie spodobało im się najbardziej? Wyniki ankiety mówią same za siebie.

Odcinek „Beyond the Wall” najgorszym „momentem” 7. sezonu „Gry o tron”

Z ankiety przeprowadzonej przez portal Winter is Coming wynika, że aż 1/4 osób jest zniesmaczona zbrodni dokonanej na logice w 6. odcinku 7. sezonu. Przypomnijmy, że był to epizod, w którym Jon Snow wraz z wiernymi towarzyszami wybrał się za Mur, żeby złapać jednego z Innych i udowodnić Cersei, że niebezpieczeństwo ze strony Białych Wędrowców nie jest zmyślone. W odcinku tym zostaje zupełnie zaburzony porządek czasowy, Jon Snow cudownie unika śmierci (nie ginie też żaden z jego rozpoznawalnych przyjaciół), a Nocny Król dziwnym trafem okazuje się dysponować łańcuchami, które są w stanie wyciągnąć smoka z przerębli. Trudno się zatem dziwić, że na odcinek zagłosowały aż 363 osoby z 1,4 tys. ankietowanych. Poniżej prezentujemy pierwszą dziesiątkę najgorszych momentów 7. sezonu:

screen winter is coming Fot. foto: screen ze strony winteriscoming.net

Warto zauważyć, że drugie, czwarte i szóste miejsce dotyczy również odcinka „Beyond the Wall”, co czyni go zwycięzcą w tym niechlubnym zestawieniu w niemal 60%. Poza tym na liście znalazły się konflikt Aryi i Sansy Stark, kłótnia piaskowych Żmij, brak komunikacji między Sansą a Jonem oraz obleśne zaloty Eurona Greyjoya. A który wątek Was najbardziej doprowadza do szału?

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.