„Gra o tron”: Emilia Clarke jako przewodnik na planie 8. sezonu w zakulisowym materiale wideo

Natalia Hluzow
24.04.2018 17:43
„Gra o tron”: Emilia Clarke jako przewodnik na planie 8. sezonu w zakulisowym materiale wideo Fot. kadr z wideo

Zdjęcia do finałowego sezonu „Gry o tron” zbliżają się ku końcowi. Fani mają więc jedną z ostatnich okazji, by zajrzeć za kulisy tej wyjątkowej produkcji. Zaprasza - Matka smoków we własnej osobie.

Choć na premierę „Gry o tron 8” będziemy musieli poczekać jeszcze ponad rok, gdyż finałowy sezon ma trafić na ekrany dopiero w 2019, zdjęcia do ostatnich odcinków trwają już od kilku miesięcy. Nic w tym dziwnego, w końcu 8. sezon największego z hitów HBO ma zakończyć się 6 odcinkami o długości pełnometrażowych filmów.

Amerykański portal Omaze.com wybrał się więc na plan serialu, by skorzystać z jednej z ostatnich okazji na przyjrzenie się obsadzie i ekipie „Gry o tron” podczas pracy. 

„Gra o tron s08” – zakulisowy materiał wideo

Przewodniczką w tej wyjątkowej podróży jest Daenerys Targaryen we własnej osobie, czyli wcielająca się w Zrodzoną z burzy Matkę smoków aka Khaelisi – Emilia Clarke. Aktorka oprowadza ekipę Omaze.com po hali zdjęciowej położonej w Belfaście. A przynajmniej taki ma zamiar. Co z tego wyszło? Zobaczcie sami:

Powyższy materiał jest oczywiście żartem, stworzonym jednak w bardzo szczytnym celu. Strona Omaze.com zajmuje się bowiem zbiórkami na cele charytatywne, w które angażuje znane postaci ze świata kultury.

„Zakulisowe wideo” z Emilią Clarke w roli głównej ma zachęcić do zbiórki na rzecz funduszu dla wyspecjalizowanych pielęgniarek. Fan serialu, który wygra konkurs, będzie mógł wraz z osobą towarzyszącą odwiedzić plan finałowego sezonu „Gry o tron” i zjeść lunch z Emilią Clarke. Organizator zapewnia też przelot i nocleg dla 2 osób w czterogwiazdkowym hotelu.

Chętni mogą wziąć udział w konkursie na stronie omaze.com

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.