"Gra o tron" sezon 8: HBO publikuje pierwsze autentyczne sceny z finałowego sezonu

Natalia Nowecka
25.02.2019 12:58
"Gra o tron" sezon 8: HBO publikuje pierwsze autentyczne sceny z finałowego sezonu Fot. . Kadr z materiału promocyjnego HBO

Finał "Gry o tron" zbliża się wielkimi krokami. Stacja HBO postanowiła podzielić się z widzami pierwszymi autentycznymi ujęciami z 8 sezonu serialu.

Do premiery ósmego sezonu "Gry o tron" pozostało już zaledwie kilka tygodni. Nic więc dziwnego, że machina marketingowa ruszyła pełną parą. W końcu na finałową serię "Gry o tron" czekają miliony fanów na całym świecie, by po latach domysłów i teorii dowiedzieć się, kto finalnie zasiadł na Żelaznym Tronie.

Zobacz też: >> Kit Harrington twierdzi, że "8. sezon Gry o tron załamał aktorów" <<

Gra o tron - HBO publikuje pierwsze sceny z 8. sezonu

Stacja HBO opublikowała materiał promocyjny, zawierający krótkie zapowiedzi produkcji, które znalazły się w ramówce stacji na najbliższe miesiące. Wśród nich znalazły się m.in. "Wielkie kłamstewka", "Kroniki Times Square", "Watchmen" i "Gra o tron". Wcześniej pojawiały się już materiały promujące finałowy sezon serialu, w postaci zdjęć, teaserów, czy reklam. Tym razem jednak, fani po raz pierwszy mogli zobaczyć autentyczne ujęcia z "8. sezonu Gry o tron".

Zobacz też: >> Historia walki o Żelazny Tron w skrócie. Zobacz animowaną zapowiedź finału "Gry o tron" <<

Na nagraniu widzimy największego ze smoków Daenerys Targaryen - Drogona, przelatującego nad rzędami żołnierzy. W następnym ujęciu ukazana jest Arya Stark podziwiająca ziejącą ogniem bestię. Ludzie za jej plecami kulą się z przerażenia, jednak młoda Starkówna nie okazuje strachu, a czystą fascynację.

Pod koniec materiału prezentującego ramówkę HBO widzimy również krótkie migawki Daenerys, Jona Snow i Nocnego Króla, oraz upadek Muru zniszczonego przez Viseriona.

Kiedy 8. Sezon "Gry o tron"?

"Gra o tron" po raz ostatni wróci na ekrany telewizorów już 14 kwietnia 2019 roku. Finałowa seria liczyć będzie zaledwie 6 odcinków, jednak trwać one będą znacznie dłużej niż dotychczasowe.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.