13.05.2019 08:33

"Gra o tron" sezon 8: Zapowiedź szóstego odcinka

W sieci pojawił się zwiastun szóstego odcinka ósmego sezonu "Gry o tron". Jak potoczy się finałowy odcinek serialu?

Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe

Ostateczna wojna za nami. Cersei Lannister została pokonana, a Daenerys Targaryen osiągnęła swój życiowy cel - odzyskała Żelazny Tron. Ale czy to Matka Smoków będzie ostatecznie władać Siedmioma Królestwami? Co przygotowali dla nas twórcy w finałowym odcinku serialu? W sieci pojawił się zwiastun 6. odcinka 8. sezonu "Gry o tron".

"Gra o tron" 8. sezon 6. odcinek - Zwiastun

Zwiastun 6. odcinka 8. sezonu "Gry o tron", będącego jednocześnie finałem całej serii, jest niezwykle enigmatyczny. Nie pokazuje on w zasadzie wiele, jedynie obraz Królewskiej Przystani, która została niemalże zrównana z ziemią w poprzednim odcinku. Pozostają nam więc domysły. Czy Daenerys Targaryen utrzyma Żelazny Tron, czy zginie z ręki Jona Snow? Czy Jon Snow zginie, a może zostanie królem Siedmiu Królestw? Kogo jeszcze zabije Arya Stark? Czy Matka Smoków pozbawi życia swego Namiestnika, Tyriona Lannistera, za zdradę, jaką było wypuszczenie więźnia? Odpowiedzi na wszystkie te pytania uzyskamy już w przyszłym tygodniu, gdy wyemitowany zostanie ostatni odcinek "Gry o tron".

Gra o Tron Sansa Stark
Gra o Tron Sansa Stark
Przeczytaj także Sophie Turner twierdzi, że finał „Gry o Tron” podzieli fanów

"Gra o tron" 8. sezon 6. odcinek - premiera, gdzie oglądać

Premiera finałowego odcinka "Gry o tron" odbędzie się o 3:00 w nocy z 19 na 20 maja 2019 roku. Odcinek wyemitowany zostanie na kanale HBO, gdzie następnego dnia pojawi się również o godzinie 20:10. Szósty epizod znajdzie się również na platformie HBO GO.

Zobacz też: >> Ian Glen twierdzi, że finał „Gry o tron” spełni oczekiwania i nadzieje fanów <<

Tagi: Gra o tron HBO Gra o tron: sezon 8