18.04.2019 11:48

"Gra o tron" - twórcy opublikowali zdjęcia z 2. odcinka 8. sezonu

Premiera 8. sezonu "Gry o tron" odbyła się 15 kwietnia 2019 roku. Chwilę po emisji odcinka fani już zaczęli odliczać czas do emisji następnego epizodu. HBO postanowiło umilić widzom czekanie i podzieliło się zdjęciami z 2. odcinka. 

Gra o tron s08e02
foto: materiały prasowe HBO

Nowe zdjęcia nie zdradzają oczywiście zbyt dużo informacji na temat fabuły 2. epizodu "Gry o tron". Nie mniej, pojawia się parę interesujących szczegółów - na zdjęciach widzimy, że Daenerys powróci do stroju utrzymanego w tradycyjnej kolorystyce Targaryenów (być może pozna prawdziwą tożsamość Aegona/Jona Snow). W odcinku powrócą też Gilly i Mały Sam - chłopiec może mieć duży wpływ na fabułę. W końcu był on obiecany Białym Wędrowcom jako jeden z synów Crastera. Czyżby Nocny Król chciał go odzyskać?

Gra o tron - galeria zdjęć z 2. odcinka

W oficjalnej zapowiedzi odcinka dowiedzieliśmy się, że armie ludzi zaczną przygotowywać się do wielkiej bitwy o Winterfell. Właśnie to widzimy na większości zdjęć z 2. odcinka "Gry o tron" - przede wszystkim reprezentuje to strój młodej Lyanny Mormont, która przywdziała nawet zbroję. Widzimy też, że znajdzie się czas na rozliczenie Jamiego Lannistera z przeszłych grzechów. Zobaczcie galerię z nadchodzącego odcinka "Gry o tron":

Oprócz tego nic raczej nie zaskakuje - Bran wciąż spędza większość czasu w ogrodzie za Winterfell, gdzie patrzy w przyszłość, przeszłość i teraźniejszość. Jon i Arya przygotowują plan bitwy, a Tyrion raczy się winem i wygląda na zmartwionego. Widzimy również pożegnanie Szarego Robaka z Missandei, które może być jednym z najbardziej emocjonalnych momentów w całym 2. epizodzie finałowego sezonu "Gry o tron". 

Jon Snow i Drogon
Jon Snow i Drogon
Przeczytaj także "Gra o tron": Kit Harington prawie stracił jądro podczas kręcenia scen ze smokami w serialu

Gra o tron - kiedy premiera 2. odcinka 8. sezonu?

Wszystkiego dowiemy się już 22 kwietnia 2019 roku, kiedy to wyemitowany zostanie 2. odcinek 8. sezonu "Gry o tron". Premiera odbędzie się o 3:00 czasu polskiego na HBO. Epizod będzie dostępny dla widzów korzystających z platformy HBO GO już nad ranem. 

Tagi: Seriale Gra o tron HBO HBO GO Gra o tron: sezon 8