02.04.2019 11:22

"Gra o tron" z dwoma nowymi spotami. Jon Snow będzie jeździł na smoku?

HBO podzieliło się nowymi reklamami promującymi "Grę o tron", które prezentują nam kilka nowych ujęć z nadchodzącego, 8. sezonu najpopularniejszego serialu na świecie.

Gra o tron
foto: kadr z wideo

"Gra o tron" już 15 kwietnia 2019 roku zagości na antenie HBO z 1. odcinkiem ostatniego sezonu. Przez 7 sezonów fani ekscytowali się sukcesami Jona, Daenerys i Tyriona oraz opłakiwali straty ważnych postaci, takich jak Hodor, Ned Stark, czy Oberyn Martell. Teraz nadchodzi ostatnie 6 odcinków show, które zakończą trwającą 8 lat sagę na podstawie dzieł George'a R.R. Martina. 

Gra o tron - 8. sezon z nowymi spotami

HBO promuje serial na wiele różnych sposobów - oprócz konwencjonalnych metod, takich jak udostępnianie zwiastunów i plakatów, twórcy zdecydowali się również na ukrycie 6 Żelaznych tronów na całym świecie. Fani, którzy je odnaleźli, zostali za to nagrodzeni upominkami związanymi z "Grą o tron". Stacja powróciła jednak do tradycyjnych sposobów promocji, ponieważ udostępniła w sieci dwa nowe spoty reklamowe. Większość z nich widzieliśmy zwiastunie 8. sezonu "Gry o tron", jednak pojawia się kilka nowych ujęć. Zobaczcie pierwszy z nich, który nosi tytuł "Together":

Game of Thrones
Game of Thrones
Przeczytaj także "Gra o tron" - który bohater był najdłużej na ekranie? Zobaczcie zestawienie

Drugi z nich zatytułowany jest natomiast "Survival". Wideo ma mroczniejszą ścieżkę dźwiękową, a wśród scen widzimy np. uciekającą Aryę - fragment ten otwierał wspomniany zwiastun "Gry o tron" opublikowany na początku marca 2019 roku. Widzimy również reakcję różnych bohaterów na lecące po niebie smoki Daenerys - nawet Varys, który powinien być przyzwyczajony do widoku Drogona i Rhaegala, jest pod wrażeniem tych istot. Zobaczcie wideo:

Gra o tron 8 - data premiery

I chociaż 1 kwietnia 2019 roku próbowaliśmy was nabrać, pisząc o tym, że powstanie 9. sezon "Gry o tron", to oczywiście był to niewinny żarcik. Serial zakończy się już w maju 2019 roku i już nigdy nie zobaczymy na ekranie Jona, Daenerys, Tyriona, Cersei, Drogona i reszty naszych ulubionych bohaterów. Początek końca "Gry o tron" rozpocznie się o godzinie 3:00 15 kwietnia 2019 roku, kiedy to na antenie polskiego HBO zostanie wyemitowany 1. odcinek 8. sezonu programu. 

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Gra o tron HBO HBO GO