„Gra o tron” z pierwszym plakatem i teaserami 7. sezonu

Robert Skowronski
09.03.2017 08:54
„Gra o tron” z pierwszym plakatem i teaserami 7. sezonu Fot. kadr z serialu

Lód kontra ogień - zapowiedź takiego starcia została ukazana na pierwszym plakacie 7. sezonu „Gry o tron”.

Poster to jednak nie wszystko, bo pokazały się również dwa teasery. HBO zwleka z rozpoczęciem promocji kolejnego sezonu swojego przeboju, jednak stacja ma jeszcze nieco czasu, bo premiera dopiero latem 2017 roku. Jest to opóźnienie w stosunku do poprzednich serii, gdyż, jak wyjawili twórcy, potrzebują oni odpowiednich warunków pogodowych do kręcenia. W sumie powstaną jeszcze tylko dwa sezony serialu HBO. Teraz też będą one krótsze - „Gra o tron” pokaże nam odpowiednio 7 i 6 odcinków.

Widzowie serialu doskonale wiedzą czego spodziewać się w kolejnych sezonach. Oto Daenerys Targaryen zmierza wraz ze swoją armią i smokami na Westeros. W tym samym czasie Nocny Król wraz z Białymi Wędrowcami przedostają się poza Mur. Oznacza to więc starcie lodu i ognia...

sxsw_game_of_thrones_s07_poster_key_art Fot. foto: materiały prasowe

Zobaczcie także dwa krótkie teasery 7. sezonu „Gry o tron”:

Pierwsze wideo to spojrzenie na valyriański miecz, który jest w posiadaniu Brienne. Przedstawicielka Tarth dostała go od Jamiego Lannistera. Już pojawiają się teorie, że w teaserze miecz jest w dłoni kogoś innego niż Brienne. Fani twierdzą, że bohaterka w książkach George'a R.R. Martina została potajemnie zabita przez Lady Stoneheart - nowe wcielenie Catelyn Stark. Czy to zapowiedź odejścia Brienne?

Drugi teaser to oczywiście rzut oka na Cersei Lannister, która przejęła władzę w Królewskiej Przystani. Widzimy Lenę Headey zasiadająca na tronie i poddaną ostatnim poprawkom charakteryzatorskim. Czy długo uda się jej nosić koronę? Emilia Clarke, serialowa Daenerys, uważa że ten stan zbyt długo się nie utrzyma. A jakie przeczucia co do fabuły kolejnych odcinków mają inni aktorzy?

Sophie Turner wyznała, że widzowie mogą spodziewać się tego, że nie wszyscy dotrwają do 8. sezonu. Według Kita Harringtona nowe odcinki mają być mroczniejsze. Nadchodzącym sezonem „Gry o tron” podekscytowana jest także Maisie Williams. Aktorka wcielająca się w postać Aryi Stark przeczytała już scenariusz 7. serii i jest pod wielkim wrażeniem tego co zobaczymy na ekranie.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.