"Gra o tron" zawitała w "Westworld". Ulubieniec fanów pojawił się w nowym odcinku!

24.03.2020 14:10
"Gra o tron" zawitała w "Westworld". Ulubieniec fanów pojawił się w nowym odcinku! Fot. materiały prasowe HBO

Twórcy "Westworld" sprawili fanom "Gry o tron" nie lada niespodziankę. W najnowszym odcinku pojawił się ich ulubieniec. Wiemy, kto był pomysłodawcą crossovera. 

3. sezon "Westworld" wystartował z przytupem. Drugi odcinek serialu przyniósł crossover, o którym marzyło wielu fanów. Epizodyczny występ zaliczyli nie tylko twórcy popularnej "Gry o tron". Znalazło się także miejsce dla jednej z postaci, którą znamy z adaptacji twórczości George'a R.R. Martina. I to nie byle jakiej postaci, a jednego z absolutnych ulubieńców fanów!

"Westworld" -  postać z "Gry o tron" pojawiła się w nowym odcinku

"Westworld" i "Gra o tron" to jedne z najpopularniejszych seriali stacji HBO. Nic zatem dziwnego, że gdy dwa światy połączyły się ze sobą, fani oszaleli ze szczęścia. W 2. odcinku 3. sezonu "Westworld" doszło bowiem do crossovera. Pojawienie się twórców "Gry o tron" w rolach epizodycznych nie było aż takim zaskoczeniem. Informacje na ten temat krążyły po sieci od jakiegoś czasu. Prawdziwą niespodzianką była jednak obecność smoka Drogona - ukochanego "syna" Daenerys Targaryen.

Przeczytaj także

W jeden ze scen widzimy, jak Bernard i Stubbs przechadzają się po korytarzach Delos, gdzie możemy podziwiać kulisy nowego parku rozrywki, stylizowanego na średniowieczny świat w klimacie fantasy. Jedno z ujęć prezentuje Davida Benioffa i D. B. Weissa w rolach techników, którzy testują właśnie postać smoka. Nie jest to jednak byle jaki smok, a ukochany przez fanów "Gry o tron" Drogon. 

Przeczytaj także

Jak doszło do crossovera? Twórcy "Westworld", Nolan i Lisa Joy wyznali, że showrunnerzy "Gry o tron" to ich bliscy przyjaciele, zatem dojście do porozumienia nie było niczym trudnym. Sam pomysł pokazania parku stylistycznie przypominającego krainę Westeros, a w niej samego Drogona, podsunął jednak George R.R. Martin - twórca książkowego pierwowzoru "Gry o tron". Autor wyznał podobno, że zderzenie tych dwóch światów marzyło mu się od dawna. 

Przeczytaj także

Czy Drogon powróci w kolejnych odcinkach? To niestety mało prawdopodobne. W rzeczonej scenie słyszymy, jak technicy, w których wcielili się Benioff i Weiss, zastanawiają się, jak przetransportują smoka na Kostarykę. Wygląda więc na to, że występ Drogona był jedynie epizodyczny i więcej go nie zobaczymy. 

Zobacz też: Top 7 - najlepsze seriale podobne do "Gry o tron" 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.