„Grand Tour” powraca w zwiastunie drugiego sezonu
Kamil Kacperski
02.11.2017 10:34
„Grand Tour” powraca w zwiastunie drugiego sezonu Fot. kadr z wideo

Fani przygód Jamesa Maya, Richarda Hammonda i Jeremy’ego Clarksona nie będą musieli długo czekać na powrót dżentelmenów na drogi. Sprawdźcie kiedy premiera drugiego sezonu!

Jak donosi oficjalny profil programu „Grand Tour” na Facebooku, drugi sezon będzie miał premierę już 8 grudnia 2017 roku. Sezon pierwszy okazał się być hitem, ale trudno się dziwić, skoro poprzedni program panów, czyli „Top Gear” był w pewnym momencie najczęściej oglądanym programem telewizyjnym na świecie.

Teraz oficjalnie potwierdzono powrót „Grand Tour” i jego trzech popularnych prowadzących w świetnym zwiastunie, w którym użyto znanego utworu „Live and Let Die” z repertuaru Paula McCartneya i Wings:

A jakie atrakcje tym razem wymyślili dla Maya, Hammonda i Clarksona twórcy programu? Między innymi zjeżdżanie brytyjskimi limuzynami po lodowcu, budowanie amfibii ze starego samochodu, a także rajd po Afryce z użyciem różnych środków transportu. Oprócz tego nie zabraknie również luksusowych sportowych samochodów, czy innych atrakcji znanych z poprzednich sezonów „Grand Tour” czy „Top Geara”.

Program nadawany jest na platformie Amazon Prime, które jest jednym z konkurentów takich przedsięwzięć jak Netflix czy Hulu i aby go oglądać należy wykupić subskrypcje do programu. To skutecznie obniża oglądalność „Grand Tour”, lecz mimo to program był hitem i zarobił na tyle dużo, że zasłużył na drugi sezon.

Sezon drugi „Grand Tour” zadebiutuje na Amazonie Prime już 8 grudnia 2017 roku. Program niezmiennie będzie prowadzony przez tercet – Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.