Gratka dla fanów "South Park". Powstaje specjalny, godzinny pandemiczny odcinek

17.09.2020 15:33
Gratka dla fanów "South Park". Powstaje specjalny, godzinny pandemiczny odcinek Fot. Everett Collection/East News

Cały 2020 rok jest jednym wielkim odcinkiem "South Park". Wiedzą o tym twórcy serialu, którzy zapowiedzieli niedawno specjalny, godzinny odcinek pandemiczny.

Matt Stone i Trey Parker są mistrzami komedii obserwacyjnej. Panowie od lat wytykają naszemu społeczeństwu przywary, nie oszczędzając nikogo. Dlatego niewątpliwie świetną informacją dla całego świata jest fakt, iż panowie powracają z nowym, specjalnym, godzinnym odcinkiem pandemicznym "South Parku". 

South Park powraca z godzinnym odcinkiem specjalnym

Epizod nosi tytuł "The Pandemic Special" i opowie o ojcu Stana, Randym Marshu, który powraca do swojej roli hodowcy marihuany w ramach Tegridy Farms. Mężczyzna uświadamia sobie, jak ważną rolę pełni w społeczeństwie dotkniętym przez pandemię koronawirusa, dlatego też postanawia się mocno dorobić na swoim biznesie.

Przeczytaj także

W sieci pojawił się też zwiastun specjalnego odcinka, który prezentuje nam dzieciaki wracające do szkoły. Ich miejsca są otoczone plastikowymi barierami, a nauczyciele są zastąpieni przez lokalnych policjantów. Zobaczcie zapowiedź "The Pandamic Special":

Comedy Central zaprezentuje ten odcinek 30 września 2020 roku. Dzień później pojawi się na stronie South Park Studios, gdzie za darmo są dostępne wszystkie odcinki serialu "South Park". 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.