10.04.2018 12:07

Grupa Ricka szykuje się na wojnę z Neganem w zwiastunie finału 8. sezonu „The Walking Dead”

W finale 8. sezonu „The Walking Dead” Rick i Negan staną w końcu do walki w pojedynku, który zadecyduje o dalszych losach ocalonych w apokalipsie zombie. W sieci pojawił się zwiastun i fragment najnowszego odcinka. 

The Walking Dead  - grupa Ricka Grimesa
foto: kadr z serialu The Walking Dead

Dopiero co zginął jeden z głównych bohaterów „The Walking Dead”, a już niebawem zobaczymy wielki pojedynek między ludźmi Ricka i grupy Negana. Fani serialu czekali na ten moment bardzo długo i w końcu przekonają się, kto będzie górą. Przy okazji można spodziewać się oczywiście kilku śmierci i niesamowitych zwrotów akcji. Twórcy serialu już jakiś czas temu zapowiadali, że finał 8. sezonu ma być czymś, co wciśnie widzów w fotel. Żeby jeszcze bardziej podkręcić zniecierpliwionych fanów  „The Walking Dead”, zaprezentowano zwiastun 16 odcinka. 

 „The Walking Dead” - finał 8. sezonu - zwiastun

Wideo trwa niespełna minutę, ale dzieje się w nim bardzo dużo. Widzimy, że obie frakcje ocalonych szykują się do batalii o wszystko. Bohaterowie nie będą oszczędzać nikogo, Negan nadal pała (niezamierzona gra słów) rządzą mordu na Ricku, a Eugene wciąż z nim współpracuje. I tak, pojawią się również zombie.

Miejmy tylko nadzieję, że 8. sezon  „The Walking Dead” nie zakończy się kolejnym cliffhangerem, który wyprowadzi widzów z równowagi. To jednak nie wszystko. Oprócz trailera stacja AMC zaprezentowała również krótki fragment odcinka, w którym widzimy, że Eugene nadal pracuje dla Negana. 

Negan wykorzystał umiejętności mężczyzny, który produkuje dla niego amunicję. Czy bojaźliwy Eugene będzie wierny nowemu sprzymierzeńcowi do końca, czy może wykombinował coś, co osłabi Negana i pomoże wygrać grupie Ricka? W końcu już raz dał wyraz swojemu oportunistycznemu charakterowi, kiedy wyszło na jaw, że podaje się za naukowca, by przetrwać w świecie opanowanym przez żywe trupy. Inną postacią, która może okazać się kluczowa, jest Dwight, który nienawidzi Negana i być może postanowi zdradzić swojego przywódcę. 

Dowiemy się już 15 kwietnia 2018 roku, kiedy ostatni odcinek 8. sezonu „The Walking Dead” zadebiutuje na stacji AMC. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale Zwiastuny The Walking Dead