29.08.2019 11:28

Gwiazda "Trzynastu powodów" wypowiedziała się na temat nowej, kontrowersyjnej postaci

Anne Winters wypowiedziała się na temat nowej postaci z 3. sezonu "Trzynastu powodów". Chodzi o Ani Acholę, którą gra brytyjska aktorka Grace Saif. Postać zastąpiła Hannę Baker w roli narratorki produkcji.

Anne Winters
foto: Beth Dubber/Netflix/The Hollywood Archiv/agefotostock/East News

Anne Winters, która gra jedną z głównych ról w serialu dramatycznym dla nastolatków od Netfliksa niedawno zabrała głos w sprawie kontrowersyjnej postaci. W nowym sezonie "Trzynaście powodów" pojawiła się bowiem nowa bohaterka, która nie do końca spodobała się wszystkim fanom produkcji.

Gwiazda Trzynastu powodów o nowej postaci

Najnowsze odcinki "Trzynastu powodów" pojawiły się na platformie 23 sierpnia i przedstawiły nam nową narratorkę produkcji, Ani Acholę. W tej roli pojawiła się młoda Brytyjka Grace Saif. Zastąpiła ona Hannah Baker graną przez Katherine Langford, która była oryginalną główną bohaterką poprzednich 2 sezonów. To spotkało się ze sporymi kontrowersjami wśród fanów, którzy nie byli do końca zadowoleni z obrotu sytuacji.

Anne Winters (wciela się w cheerleaderkę Chloe Rice) udzieliła niedawno wywiadu magazynowi "People", w którym powiedziała, że negatywne reakcje w stronę Saif są nieuzasadnione:

"

Myślę, że jej rola jest bardzo ważna w tym sezonie.  "

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także Gwiazdor "Trzynastu powodów" negocjuje rolę w serialu Marvela. W kogo miałby się wcielić?

Aktorka stwierdziła również, że postać Saif bardzo pomaga widzom w zrozumieniu motywacji stojącymi za chorymi czynami antagonisty Bryce'a Walkera (w tej roli Justin Prentice):

"

Potrzebujesz kogoś, kto pokaże ci drugą stronę Bryce'a. I nie bylibyśmy w stanie tego zrobić, gdyby nie nowa postać, która z nim mieszka. To jest bardzo potrzebne dla naszej historii. Do tego Ani jest niesamowita. Grace, która ją gra jest przy okazji najsłodszą dziewczyną na świecie. Naprawdę uwielbiałam ją oglądać w tym sezonie. "

Kilka tygodni temu Netflix poinformował, że przedłużył "Trzynaście powodów" o jeden, finałowy sezon. 4. seria produkcji skupi się na końcu przygody głównych bohaterów w liceum. Data premiery jest na razie nieznana. 

Zobacz także: Poznaliśmy pełny soundtrack 3. sezonu "Trzynastu powodów"