Gwiazda "Batwoman" musiała przejść operację. Groził jej paraliż

30.09.2019 11:32
Gwiazda "Batwoman" musiała przejść operację. Groził jej paraliż Fot. kadr z serialu Batwoman

Ruby Rose, która wciela się w Batwoman w serialu CW, zdradziła, że kilka miesięcy temu przeszła operację, ponieważ groził jej paraliż po wyczynach kaskaderskich.

Praca aktora to niebezpieczny kawałek chleba. Szczególnie jeśli bierze się udział w filmach lub serialach pełnych akcji, wymagających niebywałej sprawności fizycznej i nie korzysta się z usług kaskadera. W takiej sytuacji była Ruby Rose - gwiazda serialu CW "Batwoman". Wyczyny kaskaderskie mogły się dla niej skończyć poważnymi komplikacjami zdrowotnymi, do których na szczęście nie doszło.

"Batwoman" - Ruby Rose uległa wypadkowi

Aktorka postanowiła samodzielnie wykonywać wiele scen akcji. Wkrótce okazało się jednak, że doprowadziły do groźnej sytuacji. Gdyby Rose nie przeszła operacji, resztę życia mogłaby skończyć na wózku inwalidzkim. Na szczęście specjaliści od razu przeszli do działania i ocalili zdrowie odtwórczyni Batwoman.

Przeczytaj także

Rose podzieliła się z fanami bardzo osobistym wpisem i wideo z operacji na swoim Instagramie.

Do wszystkich, którzy pytali się o bliznę na mojej szyi... Kilka miesięcy temu powiedziano mi, że potrzebuje operacji, albo zostanę sparaliżowana... Miałam przepuklinę dwóch dysków po wyczynach kaskaderskich i było blisko do przerwania rdzenia kręgowego. Odczuwałam chroniczny ból i w końcu przestałam czuć ramiona... Dziękuję doktorze Bray za wszystko, co pan zrobił i za to, że umożliwił mi pan możliwość dalszej pracy i robienia tego, co kocham. Na zawsze jestem panu dłużna. A wszyscy, którzy zastanawiają się, czemu pozwoliłam im to sfilmować - nie oglądaliście odcinka "Chirurgów", w którym zostawili ręcznik w pacjencie? Poza tym chciałam zobaczyć, jak to wygląda.

Na szczęście lekarze w porę wykryli przyczynę bólu Rose, a doktor Robert Bray zrobił wszystko, by aktorka powróciła nie tylko jako Batwoman, ale by wystąpiła również w innych nadchodzących rolach.

Przeczytaj także

"Batwoman" - kiedy premiera?

Najnowszy serial CW, który rozgrywa się w Arrowverse trafi na ekrany telewizorów już 6 października 2019 roku. Za scenariusz odpowiada Caroline Dries. W rolach głównych oprócz Rose wystąpili Rachel Skarsten, Meagan Tandy, Camrus Johnson, Dougray Scott, Elizabeth Anweis oraz Nicole Kang.

Przeczytaj także

Zobacz też: Batwoman w pierwszej zapowiedzi nowego serialu Arrowverse

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.