20.05.2019 08:47

Gwiazda "Breaking Bad" i utwór Pink Floyd w zwiastunie 3. sezonu "Westworld"

Tuż po zakończeniu "Gry o tron" stacja HBO postanowiła zapowiedzieć kontynuację swojego innego hitu - 3. sezonu serialu "Westworld". Jak prezentuje się zwiastun?

Westworld
foto: kadr z serialu Westworld

Chociaż "Gra o tron" już za nami, miłośnicy seriali mogą odliczać czas do premiery kolejnego hitu HBO - 3. sezonu "Westworld". Przedstawiciele stacji postanowili pójść za ciosem i zaprezentowali pierwszy zwiastun nowych odcinków słynnej produkcji science fiction. Usłyszymy w nim Pink Floyd i zobaczymy zupełnie nową postać, graną przez aktora znanego z "Breaking Bad". Jak zapowiada się trailer? 

Sesame Street: Respect World
Sesame Street: Respect World
Przeczytaj także Postacie z "Ulicy Sezamkowej" rozwiązały konflikty z "Gry o tron" i "Westworld" w 3 minuty. Zobacz uroczą akcję HBO

"Westworld" sezon 3 - zwiastun serialu HBO

Widzowie, którzy zasiedli przed telewizorami w oczekiwaniu na zakończenie "Gry o tron" zostali uraczeni niespodzianką - zwiastunem zupełnie nowego sezonu "Westworld". W zapowiedzi zaprezentowano nowego bohatera granego przez Aarona Paula. Futurystyczną wizję świata dopełnia utwór "Brain Damage" z albumu "The Dark Side of the Moon" zespołu Pink Floyd. Zresztą zobaczcie sami. 

Dość powolny zwiastun kończy się prawdziwym zwrotem akcji. Bohater grany przez Paula spotyka Dolores Abernathy (Evan Rachel Wood) - hosta z parku rozrywki przypominającego Dziki Zachód. Jak zakończy się to spotkanie?

"Westworld" sezon 3 - kiedy premiera na HBO?

Odpowiedź na to pytanie poznamy za kilkanaście miesięcy. Premiera serialu została zaplanowana na rok 2020. Na razie nie podano żadnych konkretów dotyczących daty. Paul to nie jedyny aktor, który dołączył do obsady "Westworld". Nowymi nabytkami są również Vincent Cassel ("Czarny łąbędź"), Tessa Thompson ("Thor: Ragnarok") i Lena Waithe ("Kości"). Niestety nie wiadomo, w kogo się wcielą, bo nie zaprezentowano ich w trailerze. Czy "Westworld" przejmie schedę po "Grze o tron" i zostanie nowym flagowym tytułem HBO? Dowiemy się, kiedy 3. sezon serialu trafi na antenę stacji. 

>>Zobacz też: Antonio Banderas zostanie złoczyńcą w 3. sezonie "Westworld"?<<

Tagi: Pink Floyd Seriale Zwiastuny Breaking Bad HBO Westworld