24.07.2020 14:39

Gwiazda "Gry o tron" miała przykry wypadek na planie. Pomogła jej Emilia Clarke

Nathalie Emmanuel niedawno udzieliła wywiadu brytyjskiej edycji Vogue, gdzie opowiedziała o przykrym incydencie na początku pracy przy "Grze o tron".

Gwiazda "Gry o tron" miała przykry wypadek na planie. Pomogła jej Emilia Clarke
foto: Invision/Invision/East News

Nathalie Emmanuel zagrała w serialu Missandei, służkę i niejako asystentkę Daenerys. Emmanuel przypomniała sobie w wywiadzie z Vogue moment, kiedy Emilia Clarke zdobyła jej dozgonny szacunek - aktorka wyjaśniła, że miała bardzo wyzywające stroje na początku swojej pracy przy serialu. To spowodowało, że jeden ze statystów postanowił niewybrednie skomentować jej wygląd. Na ratunek wówczas ruszyła jej Clarke.

Emilia Clarke ruszyła na pomoc koleżance z planu

Aktorka wyjaśniła, że wraz z Emilią Clarke szybko stworzyły zgrany duet i praca z nią była świetna:

"

W moim pierwszym sezonie moja postać miała dość wyzywające stroje i doszło do incydentu z jednym z aktorów, który rzucił niewybredny komentarz w moją stronę. I Emilia od razu rzuciła się do mojej obrony. Szybko sobie z nim poradziła. Złapaliśmy kontakt od pierwszej rozmowy. Widać było, że czekała na to, by w obsadzie pojawiła się kolejna kobieta. Zawsze sobie pomagałyśmy. Jak jesteście jedynymi babkami na planie, to się mocno ze sobą zżywacie. "

Foto: kadr z serialu "Gra o tron"/ HBO
Foto: kadr z serialu "Gra o tron"/ HBO
Przeczytaj także Emilia Clarke jako Elsa na fanowskim plakacie aktorskiej wersji "Krainy Lodu". Jak się prezentuje?

Emmanuel opowiedziała też o wyjątkowo słabym odbiorze ostatniego sezonu "Gry o tron". W wywiadzie z TV Line stwierdziła:

"

Uważam, że to całkowicie spoko jeśli czegoś nie lubisz. To jest akceptowalne. Czego nie lubię, to tego, że ludzie podpisywali petycje. Nie możesz prosić o paragon w ramach sztuki. Po prostu nie. Sztuka nie jest stworzona dla ciebie - możesz ją jedynie lubić lub nie. Finał był bardzo trudny do realizacji i myślę, że ludzie nie rozumieją, jak wiele godzin pracy w to włożono. "

Foto: Shutterstock
Foto: Shutterstock
Przeczytaj także Polski serial najpopularniejszym w serwisie HBO GO. Pobił wielkie zagraniczne hity!
Tagi: Seriale Gra o tron HBO